HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Girişimci kadınlara eğitim!

24 Nisan 2023 - kez okunmuş
Ana Sayfa » kırklareli»Girişimci kadınlara eğitim!
Girişimci kadınlara eğitim!

Lüleburgaz Belediyesi, Koç Holding, Aygaz ve Yönderle Akademi iş birliğiyle “W – energy For Innovation” projesi kapsamında 7 Mayıs’ta LYFA’da “Temel Seviye Girişimcilik Programı” eğitimi gerçekleştirecek. Eğitimde yer almak isteyen 18-40 yaş arasındaki kadınlar, Lüleburgaz Belediyesi kurumsal internet sitesinde yer alan ilgili haberdeki çevrim içi başvuru formunu 5 Mayıs’a kadar doldurarak başvurabilecek.

Lüleburgaz Belediyesi’nin çeşitli alanlarda iş birlikleriyle gerçekleştirdiği eğitimler tüm hızıyla sürüyor. Bu çerçevede Koç Holding, Aygaz ve Yönderle Akademi iş birliğiyle LYFA’da “W – energy For Innovation” projesi doğrultusunda Yönderle Akademi Kurucusu Dr. Melih Taha Aytep tarafından temel seviye girişimcilik programı eğitimi verilecek. Eğitimden faydalanmak isteyen 18-40 yaş arasındaki kadınlar,  www.luleburgaz.bel.tr adresindeki haberler sekmesinde yer alan konuyla ilgili haberdeki çevrim içi başvuru formunu 5 Mayıs’a kadar doldurabilecek.

Çeşitli eğitimler alacaklar

 Girişimci olmak isteyen kadınlara yönelik gerçekleştirilecek etkinlikte; öz liderlik becerileri, takım dinamikleri ve takım kültürü oluşturma, temel girişimcilik çerçevesi, temel girişimcilik modelleri, girişim fikri oluşturma ve geliştirme, tasarım odaklı düşünme, girişim sunumu oluşturma ve asansör konuşması gibi konularda eğitim verilecek.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :
TemaFabrika