HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

MARMARAEREĞLİSİ’NDE SÜNNET ŞÖLENİ DÜZENLENDİ

12 Eylül 2023 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»MARMARAEREĞLİSİ’NDE SÜNNET ŞÖLENİ DÜZENLENDİ
MARMARAEREĞLİSİ’NDE SÜNNET ŞÖLENİ DÜZENLENDİ

Marmaraereğlisi Belediyesi’nin düzenlediği sünnet şöleni coşku içinde gerçekleşti. Marmaraereğlisi Belediyesi tarafından sünnet ettirilen 35 çocuk, sünnet şöleninde doyasıya eğlendi.

Marmararereğlisi Belediyesi tarafından düzenlenen sünnet şöleninde 35 çocuk sünnet oldu. Hastanelerde sağlık kontrollerinden geçirildikten sonra uzman hekim tarafından sünnet ettirilen çocuklar, sünnet şöleninde buluştu. Marmarareğlisi Belediye Düğün Salonu’nda düzenlenen programa aileleriyle birlikte katılan minikler gönüllerince eğlendi.

Çocukların ve ailelerinin yoğun katılım sağladığı etkinliğe 35 sünnet çocuğu ve kıymetli ailelerinin yanı sıra İlçe Başkanı Muhammet Gökmen, Ak Parti İlçe teşkilatı, Optimed Hastanesi Başhekimi Çetin Üçeçam, Op. Dr. Hakan Sunal ve Optimed Hastanesi sağlık personelleri katılım sağladı

‘’Çocuklarımızın sevincine ortak olduk’’

Renkli görüntülerin yaşandığı sünnet şöleninde çocuklara hediyeler dağıtıldı, ardından Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, sosyal belediyecilik anlayışını ilke edinerek çalıştıklarını belirterek “Bu kapsamda düzenlediğimiz sünnet şöleni ile birlikte çocuklarımızın sevincine ortak olduk. Evlatlarımızın delikanlılığa ilk adımı olan sünnetlerinin sonrasında bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Belediyemize başvuru yapan 35 ailemizin çocuklarının yapılan sağlık kontrollerinden sonra sünnet olmasına vesile olduk. Çocuklarımız bu şehrin geleceği, biz de evlatlarımızın geleceği adına her zaman yanlarındayız. Çocuklarımızın çok daha güzel günlerinde, sağlıkla afiyetle birlikte olalım. Allah onların damatlığını da göstersin. Düğünlerinde beraber olalım, onlarla birlikte övünelim. İnşallah bu gençlerimiz vatana millete hayırlı evlatlar olurlar. Allah çocuklarımızın yolunu açık etsin.” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :
TemaFabrika