HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

ÇOCUK EĞİTİM HAVUZUNDA 1290 ÇOCUK KULAÇ ATTI

12 Eylül 2023 - kez okunmuş
Ana Sayfa » kırklareli»ÇOCUK EĞİTİM HAVUZUNDA 1290 ÇOCUK KULAÇ ATTI
ÇOCUK EĞİTİM HAVUZUNDA 1290 ÇOCUK KULAÇ ATTI

Lüleburgaz Belediyesi’nin kente kazandırdığı çocuk eğitim havuzunda 1290 çocuk hem eğlendi hem yüzme becerileri kazandı.

Lüleburgaz Belediyesi’nin Kapalı Pazaryeri ve Semt Merkezi’nde açtığı, 10 metreye 25 metre boyutlarında 1 metre 40 santimetre derinliğindeki çocuk eğitim havuzunda bu yıl 1290 çocuk kulaç attı.

Lüleburgaz Belediyesi’nin ‘Yaz Geldi Yüz Haydi’ projesi kapsamında kente kazandırdığı çocuk eğitim havuzu büyük ilgi gördü.

420 SAAT SÜRDÜ

5-15 yaş arası çocukların yaş gruplarına ayrılarak katıldığı eğitimler yüzme antrenörü Cankat Atanoğlu, rekreasyon uzmanları İsmet Altay Süpürgeci ve Elif Toköz tarafından verildi.

Eğitimlerde çocuklara yüzme becerilerinin kazandırılmasının yanı sıra, serbest, kurbağa, kelebek stillerinde yüzme teknikleri eğitimleri verildi.

10 Temmuz’da başlayan ve hafta içi her gün olmak üzere toplam 420 saat süren eğitimlere özel gereksinimli çocukların da aralarında olduğu 1290 çocuk katıldı.

Çocukların hem sosyalleşip hem de boş zamanlarını değerlendirmesi için hazırlanan ‘Yaz Geldi Yüz Haydi’ projesi önümüzdeki yıl da uygulanacak.

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :
TemaFabrika