HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

6. Balkan, Rumeli Trakya Buluşması stant başvuruları başladı!

06 Eylül 2022 - kez okunmuş
Ana Sayfa » kırklareli»6. Balkan, Rumeli Trakya Buluşması stant başvuruları başladı!
6. Balkan, Rumeli Trakya Buluşması stant başvuruları başladı!

11 Eylül 2022 Pazar günü Lüleburgaz Kent Ormanı’nda gerçekleşecek olan 6. Balkan, Rumeli Trakya Buluşması için Lüleburgaz Belediyesi tarafından kiralanacak 20 adet stant alanı için başvurular başladı. Başvuru koşullarını sağlayan işletme sahiplerinin gerekli evraklarla birlikte 08 Eylül 2022 Perşembe günü mesai bitimine kadar (17.30) başvurularını, Lüleburgaz Belediyesi hizmet binasına gelerek Kültür İşleri Müdürlüğü’ne bizzat yapmaları gerekmektedir.

Detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar (0288) 417 10 73 – 2254/2255 numaraları üzerinden Kültür İşleri Müdürlüğü ile görüşebileceklerdir.
TAAHHÜTNAME

Lüleburgaz Belediyesi tarafından bu yıl 11.09.2022 Pazar günü, 6.sı düzenlenecek olan 6. BALKAN, RUMELİ TRAKYA BULUŞMASI gerçekleştirilecektir. Lüleburgaz Belediyesi 6. BALKAN, RUMELİ TRAKYA BULUŞMASI, stant tahsis ve kullanım koşulları aşağıdaki şekilde düzenlenmiştir.

1)  6. Balkan Rumeli Trakya Buluşması alanı Lüleburgaz Belediyesi Lüleburgaz Kent Ormanı alanıdır.

2) Alana stantların kurulması Lüleburgaz Belediyesi sorumluluğundadır. Bu alanın dışına stant kurulmasına izin verilmez.

3)  Stantlar Lüleburgaz Belediyesi tarafından başvurusu kabul edilen her kuruma bir stant olmak şartıyla ücretli olarak tahsis edilir. Kurum ya da kuruluşun amaçlarıyla bağlantılı ve stant kullanım koşullarına uygun olmak kaydıyla stantlarda satış yapabilir.

4)  Stant metrekareleri Lüleburgaz Belediyesi tarafından belirlenir.

5)  Stantların sıralaması Lüleburgaz Belediyesi tarafından yapılır.

6)  Stantlarda, kurum ya da kuruluşun kuruluş amacıyla bağlantılı tanıtım materyalleri ve ürünler  (gıda, soğuk-sıcak içecek,) bulunabilir ve satılabilir. Kurum ya da kuruluşun kuruluş amacına hizmet etmeyen, aykırı ürün stantlarına ve ürün satışlarına izin verilmez.

7)  Stantlarda alt kiralama yapılamaz,

8)  Etkinlik saatleri içinde stant kurulumu ya da sökümü yapılamaz.

9)  Alan saat 10.00 – 20.00 saatleri arasında ziyarete açıktır.  Bu saatler arasında stantların açılması ve görevli bulunması zorunludur.

10) Stantlarda yer alan katılımcıların iaşeleri kendilerine aittir.

11)  Stantlarda değerli ve/veya özel eşya, para, bilgisayar, cep telefonu vb. bırakılması halinde sorumluluk stant sahiplerindedir.

12) Etkinlikle ilgili gerekli yazışmalar ve resmi izinler Lüleburgaz Belediyesi tarafından alınır.

13) Etkinliğin resmi programı Lüleburgaz Belediyesi tarafından organize edilir

14) Alanın genel güvenliği Lüleburgaz Belediyesi tarafından karşılanacaktır.

15) Stantlara elektrik Lüleburgaz Belediyesi tarafından verilmeyecektir.

16) Tüp gaz kullanan stantlarda yangın tüpü bulundurulması zorunludur.

17) Festival alanının genel temizliği Lüleburgaz Belediyesi’ne aittir. Stantların içinin temizliği stant sahiplerine aittir. Belediye’nin belirlediği alanlar dışına çöp bırakmak yasaktır.

18) Yiyecek stantlarındaki ürünlerin sağlık ve hijyen koşullarına uygunluğu gerek görüldüğü takdirde denetlenir. Sağlık ve hijyen koşullarına uymayan ürünlerin satılmasına izin verilmez. Sağlık ve hijyen koşulları ile ilgili bir problemle karşılaşıldığında sorumluluk katılımcı kurum ya da kuruluşa aittir.

19) Tüm bu koşullara uymayan katılımcı kurum ya da kuruluşla ilgili karar yetkisi Lüleburgaz  Belediyesi’ndedir. Gerek duyduğu takdirde katılımcı kurum ya da kuruluşun stant kullanımını tek taraflı olarak feshedebilir. Katılımcı kurum ya da kuruluş bununla ilgili herhangi bir hak iddia edemez.

20) Etkinlik alanında alkollü içecek satışı yasaktır.

21) Etkinlikte stant başvurusu yapacak firmaların, Gıda Maddeleri Sanatkarları Esnaf Odası, Kahveciler Odası, Lokantacılar Odası veya Ticaret ve Sanayi Odasına üye olmaları gerekmektedir.

24) Başvuru esnasında oda kayıt belgelerini teslim etmeleri gerekmektedir.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :
TemaFabrika