HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

GURUR GECESİ

20 Haziran 2023 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Edirne»GURUR GECESİ
GURUR GECESİ

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın kente kazandırdığı Atatürk Kültür Merkezi ve Belediye Konservatuarı’nda öğrenimini tamamlayan geleceğin müzisyenleri gururlandıran bir performansa imza attı. Dönem boyunca aldıkları eğitimleri ve yeteneklerini sergileyen müzisyenler, gecenin kapanışını ise İzmir Marşı ile yaptılar.

Atatürk Kültür Merkezi ve Belediye Konservatuarı’nda Piyano, Klarnet, Yan Flüt ve Keman kurslarına katılan öğrenciler, bir dönemi muhteşem bir konserle tamamladı. Dönem boyunca yeteneklerini keşfeden 100 öğrencinin bu heyecanına ise Belediye Başkan Yardımcısı Hakan İşcan, çocukların aileleri ve Edirne halkı ortak oldu.

Kursiyerler gecenin kapanışı ise İzmir Marşı ile yaptı. Konsere katılanlar da İzmir Marşı’nı hep bir ağızdan söyleyerek, gece boyunca muhteşem bir performans sergileyen kursiyerleri ayakta alkışladı.

Eğitimini başarıyla tamamlayan öğrencilere sertifikalarını takdim eden Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Hakan İşcan, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın Edirne’ye kazandırdığı Atatürk Kültür ve Belediye Kosnservatuvarı’nın kısa sürede amacına ulaştığını belirterek, Edirnelileri sanatla, müzikle, tiyatroyla buluşturmaya devam edeceklerini söyledi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :
TemaFabrika