Dolar : Alış : 18.6069 / Satış : 18.6404
Euro : Alış : 19.4073 / Satış : 19.4423
HAVA DURUMU
hava durumu

tekirdag

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1164 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

TRAKYAKA Yönetim Kurulu Başkanlığını Edirne Valisi Hüseyin Kürşat Kırbıyık Devraldı

05 Temmuz 2022 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»TRAKYAKA Yönetim Kurulu Başkanlığını Edirne Valisi Hüseyin Kürşat Kırbıyık Devraldı
TRAKYAKA Yönetim Kurulu Başkanlığını Edirne Valisi Hüseyin Kürşat Kırbıyık Devraldı

Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Temmuz ayı olağan toplantısını Tekirdağ’da yaptı. Toplantının hemen başında bir yıldır Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten Vali Aziz Yıldırım görevini Edirne Valisi Hüseyin Kürşat Kırbıyık’a devretti.

Asyaport Limanı’nda yapılan toplantıya geçtiğimiz mayıs ayında göreve başlayan Edirne Valisi Hüseyin Kürşat Kırbıyık ve Kırklareli Valisi Birol Ekici ilk kez katıldı. Toplantıda ayrıca Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, Kırklareli TSO Başkanı Soner Ilık, Edirne İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Geçmiş, Kırklareli İl Genel Meclisi Başkanı Aydın Karakoç, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ve Ajans uzmanları hazır bulundu.

Toplantı önceki toplantıda alınan kararların görüşülmesi ile başladı. Daha sonra 2022 yılında uygulanan ve devam eden mali destek programları,  finansman desteği programları, güdümlü projeler, teknik destek programları görüşüldü. 2024-2028 Trakya Bölge Planının ele alınmasından sonra Yönetim Kurulu Toplantısı dilek ve temenniler kısmı ile sona erdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :
Marmaraereglisi Haberleri