HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Süleymanpaşa Belediyesi Şubat ayı Kültür etkinlikleri iki gösteri ile başlıyor

03 Şubat 2022 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»Süleymanpaşa Belediyesi Şubat ayı Kültür etkinlikleri iki gösteri ile başlıyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şubat ayı Kültür etkinlikleri iki gösteri ile başlıyor

Süleymanpaşa Belediyesi, Şubat ayı kültür, sanat ve spor etkinlikleri kapsamında 4 ve 5 Şubat tarihlerinde iki farklı sahne etkinliği düzenliyor. Her iki etkinlik de saat 20.00’da başlayacak ve tamamen ücretsiz olarak sahnelenecek.

YOĞUN TALEP ÜZERİNE “NEFES” YENİDEN

Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından organize edilen Şubat ayı etkinlikleri kapsamında, 4 Şubat Cuma günü Süleymanpaşa Belediye Konservatuvarı bünyesinde kurulan Paşa Halk Dansları Topluluğunun Nefes isimli gösterisi sanatseverlerle buluşacak. Tamamen Süleymanpaşa’da yaşayan genç dansçılardan oluşan 4 kişilik ekibin büyük beğeni toplayan gösterisi, yoğun istek üzerine yeniden Tekirdağlıların huzurunda olacak.

YAVUZ SEÇKİN GÜLDÜRECEK

5 Şubat Cumartesi günü ise ünlü Komedyen Yavuz Seçkin’in Hangimiz Sen Hangimiz Ben isimli Müzikli Stand-Up Gösterisi seyircilerin karşısında olacak. Gösteri için ücretsiz biletlerin dağıtımı Hasan Âli Yücel Meydanı’nda (Tarihi Bedesten Altı) bulunan Süleymanpaşa Belediyesi İrtibat Noktasından temin edilebilecek. Konuyla ilgili yapılan açıklamada biletsiz seyircilerin ancak salonda boş yer kalması durumunda salona alınabileceği hatırlatılarak gösteriyi kaçırmak istemeyen vatandaşların biletlerini temin etmelerinin önemine vurgu yapıldı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika