HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

KIŞ SPOR KURSLARI KAYITLARI BAŞLIYOR

08 Ocak 2022 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»KIŞ SPOR KURSLARI KAYITLARI BAŞLIYOR
KIŞ SPOR KURSLARI KAYITLARI BAŞLIYOR

Çerkezköy Belediyesi tarafından bu yıl ücretsiz olarak üçüncüsü gerçekleştirilecek olan Yetişkin Kış Spor Kursları için kayıtlar 10 – 28 Ocak tarihleri arasında Çerkezköy Belediyesi İletişim Merkezi Başvuru Masalarına yapılacaktır.

8 BRANŞTA KURS VERİLECEK

Çerkezköy Belediyesi Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından bu yıl üçüncüsü organize edilen Yetişkin Kış Spor Kursları 8 farklı branşta gerçekleştirilecek. Yetişkin Kış Spor Kursları için kayıtların 10 Ocak Pazartesi günü başlayacağını belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Step Aerobik, Pilates, Halk Dansları, Yoga, Dövüş Sporları, İngilizce, Okçuluk ve İşaret Dili branşlarında düzenleyeceğimiz Yetişkin Kış Spor Kurslarımıza müracaat etmek isteyen vatandaşlarımız kimlik fotokopileri ve HES kodları ile Çerkezköy Belediyesi İletişim Merkezi Başvuru Masalarına müracaat edebilirler” dedi.

KURSLARIMIZ 8 ŞUBAT SALI GÜNÜ BAŞLIYOR

Yetişkin Kış Spor Kurslarının ücretsiz olduğunu ve isteyen 18 yaş ve üzeri tüm vatandaşların kurslardan faydalanabileceğini sözlerine ekleyen Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Kış Spor Kurslarımız kontenjanla sınırlı olup, başvuru süresi 28 Ocak Cuma günü mesai saati bitiminde sona erecektir. Kış Spor Kurslarımız 8 Şubat Salı günü başlayacak ve 1 Nisan Cuma Günü tamamlanacaktır” açıklamalarında bulundu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika