HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Karpuz Şenliğine davetlisiniz

01 Ağustos 2023 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»Karpuz Şenliğine davetlisiniz
Karpuz Şenliğine davetlisiniz

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen ve bu yıl ikincisi yapılacak olan Ferhadanlı Mahallesi Karpuz Şenliğinin tarihi ve şenlik programı belli oldu. 5 Ağustos’ta yapılacak olan şenliğin yıldızı ise ünlü sanatçı Zara olacak.

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından şehrin kültürel ve yerel değerlerinin tanıtılması, yerel üreticilere katkı sağlamak ve hemşehri bilincini geliştirmek amaçlarıyla her yıl düzenlenen şenliklerden biri olan ve bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan Ferhadanlı Mahallesi Karpuz Şenliği, 5 Ağustos’ta yapılacak.

Seslendirdiği türkülerle gönüllerde taht kuran ünlü sanatçı Zara’nın konser vereceği 2. Ferhadanlı Mahallesi Karpuz Şenliği, birçok sürpriz etkinlik ve ikramlarla ziyaretçilerini ağırlayacak.

BAŞKAN UZUNLAR’DAN ŞENLİĞE DAVET

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar; şenlikle ilgili yaptığı açıklamada, tüm Tekirdağlıları Ferhadanlı’ya davet etti. Uzunlar , “Süleymanpaşa’mızın kültürel ve yerel lezzet değerlerini tanıtmak, yerel üreticilerimize katkı sağlamak ve yöresel ürünlerimize marka değeri kazandırarak şehrimizin ekonomisini canlandırmak hedefiyle bu yıl ikincisini düzenleyeceğimiz Ferhadanlı Karpuz Şenliği, 5 Ağustos’ta gerçekleşecek. Ünlü Sanatçı Zara’nın sahne alacağı şenlik organizasyonumuzda, 7’den 70’e tüm vatandaşlarımızın doyasıya eğleneceği çeşitli yarışma ve etkinlikler 5 Ağustos Cumartesi günü, Ferhadanlı Mahallemizde olacak. Tüm vatandaşlarımız davetlidir,” açıklamasında bulundu.

ŞENLİK PROGRAMI

2. Ferhadanlı Mahallesi Karpuz Şenliği programı ise şu şekilde:

Gün Boyu

Çocuklara Özel Eğlenceli Aktiviteler

Sürpriz Yarışma ve Gösteriler

18.00’den itibaren

Şenlik Çadırlarının Gezilmesi

Karpuz Yeme Yarışması

Karpuz İkramı

Açılış Töreni

Paşa Halk Dansları Topluluğu Gösterisi

Protokol Konuşmaları

21.30

Zara Konseri

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika