HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

HAZIR GİYİM DİKİŞ KURSUMUZ KIZILPINAR MAHALLE EVİ’NDE BAŞLADI

08 Kasım 2022 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»HAZIR GİYİM DİKİŞ KURSUMUZ KIZILPINAR MAHALLE EVİ’NDE BAŞLADI
HAZIR GİYİM DİKİŞ KURSUMUZ KIZILPINAR MAHALLE EVİ’NDE BAŞLADI

Çerkezköy Belediyesi kültür ve sanat kursları kapsamında Kızılpınar Mahalle Evi’nde açılan Hazır Giyim Dikiş Kursu’na kadınlar yoğun ilgi gösterdi.

Kızılpınar Mahalle Evinde Hazır Giyim Dikiş Kursu’nun açıldığını belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Kadınların istihdam oranını arttırabilmek ve sosyal hayata katılımlarını sağlayabilmek amacıyla sürdürdüğümüz meslek edindirme kurslarını vatandaşlarımızla buluşturmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda kadınların talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda Hazır Giyim Dikiş branşını da kurslarımıza ekledik. Yeni açılan kursumuzda eğitmen Sibel Kaya öncülüğünde 35 kursiyer ile eğitimlere başladık” dedi.

Hazır Giyim Dikiş Kursu’nun Perşembe ve Cuma günleri 09:00-15:00 saatleri arasında verildiğini sözlerine ekleyen Belediye Başkanı Vahap Akay, “Kentimizdeki ev hanımlarının boş vakitlerini değerlendirmeleri, sosyalleşmeleri ve aile bütçelerine katkıda bulunmalarının hedeflendiği kurslarımızda, Çerkezköylülük bilinci de artıyor. Bu vesile ile açtığımız Meslek Edindirme Kurslarımıza katılan tüm kursiyerlere teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum” açıklamalarında bulundu.

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika