HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

HAYRABOLU ŞEHİR İÇİ OTOBÜS SEFERLERİ 1 AĞUSTOS’TA BAŞLIYOR

29 Temmuz 2023 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»HAYRABOLU ŞEHİR İÇİ OTOBÜS SEFERLERİ 1 AĞUSTOS’TA BAŞLIYOR
HAYRABOLU ŞEHİR İÇİ OTOBÜS SEFERLERİ 1 AĞUSTOS’TA BAŞLIYOR

Vatandaşların toplu ulaşım hizmetlerinden rahat ve konforlu koşullarda faydalanabilmeleri için yenilikçi projeleri hayata geçiren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, hizmet ağına Hayrabolu ilçesini de dâhil etti.

Tekulaş’ın Hayrabolu seferleri 1 Ağustos 2023 Salı günü itibariyle başlatılacak.

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK, “HİZMETLERİMİZE HER GEÇEN GÜN BİR YENİSİNİ DAHA EKLEYEREK ÇALIŞMALARIMIZA ARA VERMEDEN DEVAM EDECEĞİZ”

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Ulaşım hizmetlerinin iyileştirilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın konforlu bir biçimde ulaşım sağlayabilmeleri için her geçen gün hizmetlerimize bir yenisini ekliyoruz. Hizmetlerimiz arasına Hayrabolu şehir içi otobüs seferlerini de ekleyerek ulaşım ağımızın gelişmesinde bir adım daha atmış olacağız. Otobüs seferlerimizin tüm Hayrabolulu vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Vatandaşlarımız ulaşımlarını Tekkart ya da kredi kartı veya banka kartıyla sağlayabilecek. Nakit paranın geçmeyeceği ulaşım hizmetinde,  kişiselleştirilmiş ulaşım kartına sahip olmak isteyen vatandaşlarımız Hayrabolu Katlı Otopark’ına başvuruda bulunabilecek.

Vatandaşlarımız 36A No’lu yeni hattımızın saat ve güzergâh bilgileri ile Hayrabolu’daki kart dolum noktalarının adres bilgilerine tekulas.com.tr adresi üzerinden ulaşabilecek.

Güzergâh bilgisi: Hayrabolu Otogarı – Pazar Yeri – Hayrabolu Devlet Hastanesi- Aydınevler

Yeni hattımız Otogardan Aydınevler’e 07.30 – 19.30 saatleri arasında, Aydınevler’den Otogar’a 08.00 – 20.00 saatleri arasında hizmet verecektir.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika