HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

ÇERKEZKÖY’ DE SÜNNET ŞÖLENİ

15 Temmuz 2023 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»ÇERKEZKÖY’ DE SÜNNET ŞÖLENİ
ÇERKEZKÖY’ DE SÜNNET ŞÖLENİ

Çerkezköy Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi ve dar gelirli ailelerin çocuklarına yönelik her yıl düzenlenen Sünnet Şöleni kapsamında Çerkezköy Belediyesi’ne başvuran ve sosyal yardım şartlarına uyan 500’e yakın çocuğun sünnetleri Özel Akut Polikliniği’nde ücretsiz olarak yapılmaya başlandı.

SÜNNET ŞÖLENİMİZİN BU YIL 5.’SİNİ YAPACAĞIZ

Çerkezköy Belediyesi Toplu Sünnet Şöleni’ne başvuruların sona erdiğini ve yapılan sosyo-ekonomik değerlendirme sonucunda 60 aydan gün almış 500’e yakın çocuğun ekonomik durumlarının sıralamasına göre tespit edildiğini belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Çocuklarımızın sünnetleri Özel Akut Polikliniği’nde yapılmaya başlandı. Sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında bu yıl Belediyemiz tarafından yaklaşık 500 çocuğumuzu sünnet ettiriyoruz. Sünnet olan tüm çocuklarımıza çeşitli armağanlar vereceğiz ve sünnet kıyafeti hediye edeceğiz. Ayrıca Ağustos ayı sonunda bu yıl 5.’sini düzenleyeceğimiz Çerkezköy Belediyesi Geleneksel Kültür ve Sanat Festivali’nde sünnet olan çocuklarımız için Sünnet Şöleni düzenleyeceğiz” dedi.

GEÇMİŞ OLSUN TEMENNİSİNDE BULUNDU

Çerkezköy Belediyesi ve Özel Akut Polikliniği işbirliği ile gerçekleştirilen Çerkezköy Belediyesi Toplu Sünnet Şöleni kapsamında sünnet olan çocukları Özel Akut Polikliniği’nde ziyaret eden Belediye Başkanı Vahap Akay, Akut Polikliniği Mesul Müdürü Dr. Akif Başkurt’tan bilgi aldıktan sonra sünnet olan çocuklara ve ailelerine geçmiş olsun temennisinde bulundu.

TEŞEKKÜR ETTİ

“Sünnet olan yavrularımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Anne ve babaları da inşallah yavrularının mürüvvetlerini de görürler” diyen Belediye Başkanı Vahap Akay, “Çocuklarımızın sünnetlerini steril bir ortamda, güvenli bir şekilde gerçekleştiren Özel Akut Polikliniği’ne çok teşekkür ediyorum. Tüm görevlilerin eline, emeğine sağlık” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika