HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

ÇERKEZKÖY BELEDİYESİ KİTAP FUARI AÇILDI

01 Nisan 2022 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»ÇERKEZKÖY BELEDİYESİ KİTAP FUARI AÇILDI
ÇERKEZKÖY BELEDİYESİ KİTAP FUARI AÇILDI

Çerkezköy Belediyesi tarafından bu yıl birincisi düzenlenen Kitap Fuarı Atatürk Kültür Merkezi’nde açıldı.

1-10 Nisan tarihleri arasında Çerkezköy Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde açık kalacak Çerkezköy Belediyesi Kitap Fuarı’nın açılış kurdelasını Çerkezköy CHP İlçe Başkanı Ayfer Dönmez, Belediye Başkan Yardımcısı Nedim Yılancı ve Meclis Üyelerimiz ile birlikte kesen Belediye Başkanı Vahap Akay, “Bu yıl ilkini düzenlediğimiz Kitap Fuarımızın hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. 10 Nisan Pazar gününe kadar açık kalacak olan Kitap Fuarımıza tüm vatandaşlarımız ücretsiz olarak gezebilirler” dedi.

10 NİSAN PAZAR GÜNÜNE KADAR AÇIK

Çerkezköy Belediyesi Kitap Fuarı’nda 20 yayınevinin stand açtığını ve 30 civarında yazarın katıldığını belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz Çerkezköy Belediyesi Kitap Fuarı 10 Nisan Pazar günü sona erecek. Kitap Fuarımızda 20 yayınevi stand açacak ve 30 civarında yazar katılacak. Hafta içi 09.00-19.00, hafta sonu ise 10.00-20.00 saatleri arasında Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezimizde açık olacak Kitap Fuarımızda imza ve söyleşi günleri de düzenlenecek. Tüm kitap tutkunlarını 10 gün süre ile ücretsiz olarak açık kalacak olan Kitap Fuarımıza bekliyoruz” dedi.

HANGİ YAZARLARIN İMZA GÜNLERİ OLACAK?

Çerkezköy Belediyesi Kitap Fuarı’nda 1 Nisan Cuma günü Ayla Özkan, Behruz Dijituen, Bekir Öztürk, Haldun Açıksözlü, Müberra Bülbül, Nihat Gökmen, Özcan Kıyıcı, Ünal Kar ve Volkan Doğan’ın imza gününün olacağını belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, “2 Nisan Cumartesi günü Alya Özkan, Behruz Dijituen, Bekir Öztürk, Erkan Karasoy, Köksal Aydın, Haldun Açıksözlü, Muberra Bülbül, Niyazi Kahveci, Nihat Gökmen, Özcan Kıyıcı, Ünal Kar, Volkan Doğan ve Yeliz Çam, 3 Nisan Pazar günü Süreyya Ülkü Güler, Ayla Özkan, Behruz Dijituen, Bekir Öztürk, Erkan Karasoy, Köksal Aydın, Haldun Açıksözlü, Muberra Bülbül, Niyazi Kahveci, Nihat Gökmen, Özcan Kıyıcı, Ünal Kar, Volkan Doğan ve Yeliz Çam,  4 Nisan Pazartesi günü Ayla Özkan, Behruz Dijituen, Bekir Öztürk, Haldun Açıksözlü, Nihat Gökmen, Özcan Kıyıcı, Ünal Kar ve Volkan Doğan,  5 Nisan Salı günü Ayla Özkan, Behruz Dijituen, Bekir Öztürk, Esma Evrensel, Haldun Açıksözlü, Nihat Gökmen, Özcan Kıyıcı, Ünal Kar ve Volkan Doğan,  6 Nisan Çarşamba günü Ayla Özkan, Behruz Dijituen, Bekir Öztürk, Esma Evrensel, Haldun Açıksözlü, Nihat Gökmen, Özcan Kıyıcı, Ünal Kar ve Volkan Doğan,  7 Nisan Perşembe günü Ayla Özkan, Behruz Dijituen, Bekir Öztürk, Esma Evrensel, Haldun Açıksözlü, Nihat Gökmen, Özcan Kıyıcı, Ünal Kar ve Volkan Doğan, 8 Nisan Cuma günü Ayla Özkan, Behruz Dijituen, Bekir Öztürk, Esma Evrensel, Haldun Açıksözlü, Nihat Gökmen, Özcan Kıyıcı, Ünal Kar ve Volkan Doğan,  9 Nisan Cumartesi Ayla Özkan, Behruz Dijituen, Bekir Öztürk, Haldun Açıksözlü, Nihat Gökmen, Özcan Kıyıcı, Ünal Kar, Volkan Doğan, Burcu Çomruk ve Tuğba Özdamar, 10 Nisan Pazar günü ise Ayla Özkan, Behruz Dijituen, Bekir Öztürk, Haldun Açıksözlü, Nihat Gökmen, Özcan Kıyıcı, Ünal Kar, Erkan Karasoy, Tuğba Özdamar, Burcu Çomruk ve Volkan Doğan’ın imza günleri olacak. Ayrıca bölgemizdeki yazarlarımızdan Asim Yavuz’un da standı ve imza günleri fuar süresince Atatürk Kültür Merkezi’mizde olacak  ” dedi.

HEDEF KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ BİR ÇERKEZKÖY

Çerkezköy’ün kültür ve sanat merkezi olması yönünde çalışmalarının devam ettiğini belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Konser, tiyatro, kitap fuarı, sergi vs. gibi çeşitli kültürel ve sanatsal etkinlikler ile Çerkezköy’ümüzü ve Atatürk Kültür Merkezimizi sanat ve kültür ile dolu bir alan haline getirmeye özen gösteriyoruz. Bu bağlamda açılışını gerçekleştirdiğimiz Çerkezköy Belediyesi Kitap Fuarımıza tüm hemşehrilerimi davet ediyorum” diye sözlerini tamamladı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika