HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1697 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ DÜZENLENDİ

01 Temmuz 2023 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ DÜZENLENDİ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ DÜZENLENDİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen programda Büyükşehir ve TESKİ çalışanları ile bayramlaştı.

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK: “DEĞERLİ TEKİRDAĞ HALKINA HER ALANDA EN İYİ HİZMET VERME İLKESİYLE BİRLİKTE ÇALIŞTIĞIM VE BU ONURU PAYLAŞTIĞIM SİZ DEĞERLİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIN MÜBAREK KURBAN BAYRAMI’NI EN İÇTEN DUYGULARIMLA KUTLUYORUM”

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin geleneksel bayramlaşma töreni, tatilden önceki son mesai gününde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Yılmaz İçöz Sahnesinde düzenlendi. Bayramlaşma töreninde konuşma yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Mübarek Kurban Bayramı öncesindeki son mesai günümüzde yeniden bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyorum. Bayramlar, sevinç ve mutlulukların paylaşıldığı, kırgınlıkların unutulduğu, manevi duyguların en güzel şekilde yaşandığı günlerdir. İnanç, kültür ve geleneklerimizde önemli bir yeri olan Kurban Bayramı, paylaşmanın, yardımlaşmanın ve toplumsal dayanışmanın günüdür. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ olarak biz büyük bir aileyiz. Bu bilinçle geleneksel bayramlaşma töreninde bir aradayız. Sizlerden isteğim bayram tatilinde dinlenip enerji toplayın. Bayram dönüşü enerjik bir şekilde işinizin başında olun. Değerli Tekirdağ halkına her alanda en iyi hizmet verme ilkesiyle birlikte çalıştığım ve bu onuru paylaştığım siz değerli çalışma arkadaşlarımın mübarek Kurban Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :
TemaFabrika