HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Bilgi Evi LGS Kursları için son başvuru tarihi 29 Temmuz

26 Temmuz 2022 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»Bilgi Evi LGS Kursları için son başvuru tarihi 29 Temmuz
Bilgi Evi LGS Kursları için son başvuru tarihi 29 Temmuz

Süleymanpaşa Belediyesi, başarılı öğrencilere sınavlara hazırlık sürecinde eğitim desteği vermeyi sürdürüyor. Lise sınavlarına hazırlanan öğrencilere katkı sunan Süleymanpaşa Belediyesi Bilgi Evi, LGS (Liselere Geçiş Sistemi) Sınavı eğitim desteği ön kayıt başvurularını almaya devam ediyor. Son başvuru tarihi 29 Temmuz olarak duyuruldu.

Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Bilgi Evi, önümüzdeki yıl LGS sınavına girecek olan lise son sınıf öğrencilerine ücretsiz olarak eğitim desteği ve danışmanlık hizmeti verecek. Bilgi Evi LGS Eğitim Desteği Kursları için ön kayıtlar devam ederken, ön kayıtlar için başvuruların 29 Temmuz 2022 Cuma mesai saati bitimine kadar yapılabileceği ifade edildi.

SEVİYE TESPİT SINAVI SONUÇLARI VE AİLE DURUMLARI DİKKATE ALINACAK

Süleymanpaşa Belediyesi ve Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile 27 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleştirilen Seviye Tespit Sınavı’na katılmış öğrenciler, Bilgi Evi LGS Eğitim Desteği Kurslarından yararlanabilecek. Tamamen ücretsiz olan kurslar için kontenjan sınırı bulunduğundan, asıl kayıtlar, alınan puan ve ailenin maddi durumu dikkate alınarak gerçekleştirilecek.

Süleymanpaşa Belediyesi Bilgi Evi LGS Eğitim Desteği Kurslarına ön kayıtları şahsen yapılabilmekte olup, başvuruların Ortacami Mahallesi Yunusbey Caddesi No: 36 (50. Yıl Ortaokulu Yanı) adresine yapılması gerektiği kaydedildi. Konuyla ilgili bilgi almak isteyenlerin 0 282 259 59 59 numaralı Süleymanpaşa Belediyesi Çağrı Merkezi üzerinden bilgi alabileceği hatırlatıldı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika