HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BAŞKANIMIZ AKAY’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

03 Şubat 2022 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»BAŞKANIMIZ AKAY’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ
BAŞKANIMIZ AKAY’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erkan Zümbül ve Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa As’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İLK ZİYARET ESNAF ODASINA

Belediye Başkanı Vahap Akay’ın ilk durağı Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası oldu. 16 Ocak 2022 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul ile Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına seçilen Erkan Zümbül ve yönetimini tebrik eden Başkanımız Vahap Akay, Zümbül ve yönetimine başarılar diledi. Başkan Akay, Erkan Zümbül ve yönetimi ile kentimiz esnafı için yapılabilecek çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu. Erkan Zümbül de ziyareti için Belediye Başkanı Vahap Akay’a teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU

Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası ziyaretinin ardından Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nı ziyaret etti. 23 Ocak 2022 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul ile güven tazeleyerek yeniden Oda Başkanlığına seçilen Mustafa As ve yönetimini tebrik eden Başkanımız Akay, As ve yönetimine çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Akay buradaki ziyaretinde ise Mustafa As ve yönetimi ile şoför esnafı için yapılması gereken çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren As, Başkanımız Akay’a çalışmalarında başarılar diledi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika