HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1695 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Başkan Yüksel Süleymanpaşa Kent Konseyi Genel Kuruluna katıldı

16 Kasım 2021 - kez okunmuş
Ana Sayfa » tekirdağ»Başkan Yüksel Süleymanpaşa Kent Konseyi Genel Kuruluna katıldı
Başkan Yüksel Süleymanpaşa Kent Konseyi Genel Kuruluna katıldı

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Süleymanpaşa Kent Konseyinin Seçimli Olağan Genel Kurul toplantısına katıldı. Mevcut Başkan Beste Emre Güngör’ün yeniden seçildiği genel kurulda konuşan Başkan Yüksel, Güngör’ü tebrik ederek yeni dönemde başarılar diledi.

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleştirilen genel kurul toplantısında, mevcut Başkan Beste Emre Güngör, tek aday olarak, tek listeyle seçime girdi ve geçerli oyların tamamını alarak yeniden Süleymanpaşa Kent Konseyi Başkanlığı görevine seçildi.

YÜKSEL KONSEY YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Genel Kurula iştirak eden Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, seçim öncesi yaptığı konuşmasında, Süleymanpaşa Kent Konseyinin geride kalan dönemini değerlendirerek, Başkan Beste Emre Güngör ve yönetim kuruluna başarılı çalışmaları ve Süleymanpaşa’nın tanıtımına yaptıkları katkılar dolayısıyla teşekkür etti. Yeniden aday olan Güngör’e genel kurul için başarı dileklerini de ileten Başkan Yüksel, yeni dönemde Kent Konseyinin çok daha büyük ve başarılı işlerle gündemde olacağına olan inancını dile getirdi.

Yüksel, “Süleymanpaşa Kent Konseyimizin olağan genel kurulunda mevcut başkan ve başkan adayımız Sayın Beste Emre Güngör’e başarılar diliyorum. Tek liste halinde gerçekleşen kongrenin, şimdiden şehrimize ve hemşehrilerimize hayırlı olmasını temenni ediyor, konsey yönetimimizi tebrik ediyorum. Yeni dönemde de başarılı çalışmalara, projelere imza atacaklarından hiç şüphem yok,” diye konuştu.

GÜNGÖR: “BELEDİYE BAŞKANIMIZIN DESTEĞİNİ HER ZAMAN HİSSETTİK”

Yeniden göreve seçilen Süleymanpaşa Kent Konseyi Başkanı Beste Emre Güngör ise görev süresi boyunca, hayata geçirdikleri her projede Süleymanpaşa Belediyesinin ve Başkan Yüksel’in desteklerini arkalarında hissettiklerini ifade ederek, “Üyelerimizden, Süleymanpaşa halkından ve Süleymanpaşa Belediye Başkanımız Sayın Cüneyt Yüksel ve ekibinden aldığımız destek, bizi bu yolda daha azimli çalışmaya teşvik ediyor. Bugüne kadar yanımızda olan ve yeni dönemde girişeceğimiz projelerimizde katkı sunacak olan herkese şükranlarımı sunuyorum,” açıklamasında bulundu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :
TemaFabrika