HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Başkan Uzunlar semt pazarlarında vatandaşla buluştu

08 Temmuz 2023 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»Başkan Uzunlar semt pazarlarında vatandaşla buluştu
Başkan Uzunlar semt pazarlarında vatandaşla buluştu

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, Altınova Mahallesi Kapalı Pazaryeri’nde kurulan semt pazarı ile Perşembe Pazarı’nda esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

Altınova Mahallesi Kapalı Pazaryeri’nde tezgâh açan esnafla ve alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet eden Uzunlar, talepleri ve sorunları dinleyerek not etti. Yakın zaman önce Süleymanpaşa Belediyesi tarafından mahalleye kazandırılan Kapalı Pazaryeri ile ilgili vatandaşlar memnuniyetini dile getirirken, Başkan Uzunlar’a teşekkür ettiler.

Süleymanpaşa’nın en büyük semt pazarı olan Perşembe Pazarı’nı da ziyaret eden Başkan Uzunlar, esnaf ve vatandaşlara iyi alışverişler dileyerek bol bol sohbet etti. Tezgâh tezgâh dolaşarak hem alışveriş yapan hem Süleymanpaşalılarla kucaklaşan Uzunlar, ayrıca Perşembe Pazarı çevresindeki dükkân ve işyerlerini de ziyaret ederek sorun ve talepleri değerlendirdi.

UZUNLAR: “ALLAH ÇARŞIMIZIN, PAZARIMIZIN BEREKETİNİ ARTTIRSIN”

Semt pazarlarında yaptığı ziyaretleri değerlendiren Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Altınova mahallemizde hizmete sunduğumuz semt pazarımızda ve Perşembe Pazarı’nda esnafımızla ve değerli hemşehrilerimizle bir araya gelerek, sohbet ettik ve taleplerini dinledik. Altınova’ya kazandırdığımız kapalı pazar yeri projemiz sayesinde, hijyenik bir ortamda, taze ve kaliteli ürünlerle alışveriş imkanına sahip olmaktan dolayı memnuniyetini dile getiren vatandaşlarımıza ve esnafımıza teşekkür ediyorum. Birbirinden lezzetli, taze sebze ve meyvelerle diğer birçok ürünün satıldığı Perşembe pazarı da şehrimizin renkli ve canlı bir parçası. Bu pazar ziyaretimizde de vatandaşlarımızla sohbet ederek, en kısa zamanda çalışmalarımıza yansıtmak üzere taleplerini dinledim; not ettim. Yerel üreticilerimizin bin bir emekle yetiştirdiği sağlıklı ürünlerden satın alarak yaptığımız haftalık alışverişimizle, esnafımıza destek olma fırsatı da bulduk. Halkımızın görüşleri, şehrimizin gelişmesi ve yaşam kalitesinin yükseltilmesi konusunda bize rehberlik ediyor. Bu yüzden, memnuniyetinden mutluluk duyduğumuz tüm hemşehrilerimizin talep ve beklentilerini doğrudan dinlemek bizim için çok önemli. Allah, birliğimizi bozmasın; çarşımızın pazarımızın bereketini arttırsın.”

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika