HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1695 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

ALAY YÜRÜYÜŞ KOMİTESİ ÜYELERİ BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL’U ZİYARET

03 Nisan 2021 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»ALAY YÜRÜYÜŞ KOMİTESİ ÜYELERİ BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL’U ZİYARET
ALAY YÜRÜYÜŞ KOMİTESİ ÜYELERİ BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL’U ZİYARET

Çanakkale Savaşları’nda gösterdiği kahramanlıkla destan yazan ’57’nci Alay’ ruhunu yaşatmak amacıyla kurulan 57. Alayı Yürüyüş Komitesi Üyeleri, 31 Mart 2021 Çarşamba günü Malkara Belediyesi’ne gelerek Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’u makamında ziyaret ettiler.
Ziyarette; 57. Alay Yürüyüş Komitesi Başkanı Hikmet Selim Yılmaz;“57. Alay ruhunu yaşatmak ve bir sonraki nesillere aktarmak için vermiş olduğumuz mücadeleye destek olan Belediye Başkanımız Ulaş Yurdakul’a teşekkür ziyareti gerçekleştirdik. 1915 yıllında Çanakkale Savaşında üstün başarı göstermiş alayların sancaklarına takılan temsili liyakat nişanını Belediye Başkanımız Ulaş Yurdakul’a armağan ediyor, 57. Alay ruhunu bizimle beraber yaşadığı için 57. Alay Yürüyüş Komitesi adına kendilerine teşekkür ediyorum.“ dedi.
57. Alay Yürüyüş Komitesinin her zaman destekçisi olacağını belirten Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul;“Bedenleriyle, kalpleriyle, alın teriyle ve emeğiyle 57. Alay’ın ruhunu bizden sonra ki nesillere aktarmak için mücadele eden 57. Alay Yürüyüş Komitesine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Vermiş oldukları anlamlı hediye için de ayrıca teşekkürlerimi sunarım.“ dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :
TemaFabrika