HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

ZABITA PERSONELİNE YÖNELİK STRES EĞİTİMİ VERİLDİ

05 Temmuz 2022 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»ZABITA PERSONELİNE YÖNELİK STRES EĞİTİMİ VERİLDİ
ZABITA PERSONELİNE YÖNELİK STRES EĞİTİMİ VERİLDİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi vatandaşa daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla personel eğitimlerine devam ediyor. Bu kapsamda Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Aile ve Toplum Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından 11 ilçede görev yapan itfaiye ve zabıta personeline Stres, Öfke Yönetimi ve Psikolojik Dayanıklılık konularında eğitim planlaması yapıldı.

Malkara Otogarı’nda gerçekleştirilen eğitimde Malkara, Hayrabolu ve Şarköy ilçelerinde görevli 20 zabıta personeline Süleymanpaşa Kadın Danışma Merkezinde görevli Psikolog Damla Kurum tarafından stres, stres yönetimi, örgüt içi stres, öfke, öfke yönetimi, psikolojik dayanıklılık, psikolojik dayanıklılığı etkileyen faktörler ve psikolojik dayanıklılığı geliştirme stratejileri konularında bilgilendirme yapıldı. Bilgilendirme seminerinde zabıta personelinin, eğitim konuları ile ilgili soruları da cevaplandırıldı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak personelimizin eğitim faaliyetlerine her zaman büyük önem verdik. Malkara, Hayrabolu  ve Şarköy ilçelerimizde gerçekleştirilen eğitimler belli bir program dâhilinde diğer ilçelerimizde de devam edecektir.” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika