HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Yazın Gelmesi Yol Çalışmalarını Hızlandırdı

30 Mayıs 2023 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»Yazın Gelmesi Yol Çalışmalarını Hızlandırdı
Yazın Gelmesi Yol Çalışmalarını Hızlandırdı

Marmaraereğlisi Belediyesi, yaz aylarının gelmesi ve havaların ısınmasıyla beraber ilçenin dört bir yanında yol çalışmalarını hızlandırdı.

Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler; asfalt, kilitli parke taşı, beton yol ve mıcır yol yapımının yanı sıra, engebeli olan yerlerde yapılan çalışmalar sayesinde ulaşımı kolaylaştırıyor. Başta engelli ve yaşlılar olmak üzere vatandaşların rahatlıkla sokağa çıkabilmesi için erişilebilirlik çalışmaları yapılıyor. Özellikle bozuk ve işlek caddelerde yolları tamamen yenileyerek daha konforlu hale getiriyor ve ulaşımı kolaylaştırıyor.

Genel rutin işlemlerine devam eden Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, planlanan program kapsamında; Türkmenli Mahallesi, Çeşmeli Mahallesi, Yakuplu Mahallesi ve Yeniçiftlik Mahallesi; Atatürk 30, Atatürk 31, Belediye 2, Mehmetçik sokaklarda kilitli parke taşı çalışmaları tamamlandı.Yeniçiftlik Mahallesi Millet Caddesi’nde devam eden sıcak asfalt dökümünden sonra ekipler çalışmalarına Vatan Caddesi ile devam edecekler.

Çalışmaları yerinde inceleyen Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata; ‘’Havaların ısınması ve yaz aylarının gelmesiyle birlikte ilçenin dört bir yanında çalışmalarımızı yoğunlaştırdık. Aciliyet sırasına göre saha çalışmalarını programlıyoruz.Eşit hizmet anlayışından yola çıkarak ilçemizde girilmedik mahalle ve sokak bırakmıyoruz.’’ İfadelerini belirtti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika