HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Üniversite öğrencisi kızlar Süleymanpaşa turunda

12 Kasım 2022 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»Üniversite öğrencisi kızlar Süleymanpaşa turunda
Üniversite öğrencisi kızlar Süleymanpaşa turunda

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nde bu yıl öğrenim görmeye başlayan ve KYK (Kredi ve Yurtlar Kurumu) yurdunda kalan kız öğrencilere, Gelin Tanış Olalım projesi kapsamında, Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen şehir turu etkinlikleri devam ediyor.

Süleymanpaşa’ya üniversite eğitimi için gelen öğrencilerin Süleymanpaşa’ya uyum sağlamaları ve sosyalleşebilecekleri alanları keşfetmeleri amacıyla başlatılan Gelin Tanış Olalım projesi kapsamında; Süleymanpaşa Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Gönül Elçileri ekipleri tarafından gerçekleştirilen şehir turu etkinliklerinin üçüncüsü düzenlendi. Düzenlenen geziye 70’ten fazla öğrenci katılırken, toplamda 200’ün üzerinde öğrenci şehir turu etkinlikleri ile Süleymanpaşa’yı yakından tanıma şansı buldu.

MÜZELER ZİYARET EDİLDİ

NKÜ 1. Sınıf öğrencisi kızlar, tur boyunca Tekirdağ Namık Kemal Evi, Tarihi Belediye Binası, Süleymanpaşa Belediyesi bünyesinde bulunan Eski Tekirdağ Fotoğrafları Müzesi, Müzik Teknolojileri Müzesi ve İsmail Balaban Resim Müzesi ile Etnografya Müzesi, Rakoczi Müzesi, Tuna Boyu Seyir Parkı, Rumeli İskelesi gibi Süleymanpaşa’nın belli başlı gezilecek noktalarını ziyaret ederek hem güzel bir gün geçirdiler hem de sosyalleşme imkânı buldular.

Süleymanpaşa Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Gelin Tanış Olalım projesi kapsamında düzenlenen gezilerin bahar aylarında kapsamı genişletilerek sürdürüleceği ifade edildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika