HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

TÜRK POLİS TEŞKİLATI 178 YAŞINDA

11 Nisan 2023 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»TÜRK POLİS TEŞKİLATI 178 YAŞINDA
TÜRK POLİS TEŞKİLATI 178 YAŞINDA

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 178’inci yılı ülke genelinde olduğu gibi kentimizde de kutlandı. Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen çelenk sunma töreninin ardından, Çerkezköy Şehitliği ziyaret edilerek şehitlerimiz için dualar edildi.

ÇELENK TÖRENİ DÜZENLENDİ

Polis haftası etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı önünde düzenlenen çelenk törenine Çerkezköy Kaymakamı Nazmi Günlü, Belediye Başkanız Vahap Akay, Çerkezköy Cumhuriyet Başsavcısı Burak Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcıları Enver Bayram ve Nedim Yılancı, İlçe Emniyet Müdür Vekili Mümin Büyükbüce, siyasi partilerin ilçe başkanları ve yönetimleri, sivil toplum kuruluşu yöneticileri, Gaziler, kamu kurum ve kuruluşları temsilcileri, İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli emniyet mensupları, muhtarlar ile çok sayıda vatandaş katıldı.

ŞEHİTLİK ZİYARET EDİLDİ

Tören Çerkezköy İlçe Emniyet Müdür Vekili Mümin Büyükbüce’nin Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu ile başladı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından günün anlam ve önemine dair konuşma yapıldı. Atatürk Anıtı önündeki çelenk sunma törenin ardından Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Çerkezköy Şehitliği ziyaret edildi. Kuran-ı Kerim tilavetinin ardından İlçe Müftüsü İdris Çatmakaş tarafından tüm şehitlerimiz için dualar edildi. Ardından şehitlerimizin kabirlerine karanfiller bırakıldı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika