HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BANDOSU’NDAN BÜYÜKŞEHİR ÇALIŞANLARINA SÜRPRİZ

29 Ağustos 2023 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BANDOSU’NDAN BÜYÜKŞEHİR ÇALIŞANLARINA SÜRPRİZ
TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BANDOSU’NDAN BÜYÜKŞEHİR ÇALIŞANLARINA SÜRPRİZ

Geniş hizmet yelpazesi ile toplumun her kesimine hitap eden projeleri hayata geçiren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından, şehrin kültürel yapısına katkı sağlamak amacıyla kurulan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Bandosu, Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binasında büyükşehir çalışanlarına sürpriz bir mini konser verdi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın da izlediği mini konserle ilk kez görücüye çıkan, 1 şef ve 15 müzisyenden oluşan bando ekibinin gösterdiği performans, büyükşehir çalışanları tarafından çok beğenildi ve uzun süre alkışlandı.

BAŞKAN ALBAYRAK: “MAVİ GÖZLÜ KENTİMİZDE ÖNEMLİ KÜLTÜR HİZMETLERİNE İMZA ATMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin her alanda en iyiyi hedeflediğinin altını çizen Başkan Albayrak, “Cumhuriyet’imizin 100. Yılında kentimizde önemli bir kültür hizmetini daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yakın bir zamanda kurmuş olduğumuz Tekirdağ Büyükşehir Belediye Bandosunu çalışanlarımızla tanıştırmak istedik ve hizmet binamızda böyle bir kısa tanıtım konseri gerçekleştirdik. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Bandosu 30 Ağustos Zafer Bayramımızda faaliyetlerine başlıyor. Bandomuz tören, etkinlik ve özel günlerde kıymetli halkımızla buluşacak. Güzel Tekirdağ’ımıza hayırlı olsun.” dedi.

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BANDOSU 30 AĞUSTOS’TA HALKIMIZLA BULUŞUYOR

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Bandosu 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları çerçevesinde saat 13:30’da Kumbağ Limanı’nda, 14.30’da Valilik Önü-Atatürk Meydanı’nda, 15.00’te Sahil Dolgu Alan’da ve 16.30’da Değirmenaltı YSK AVM Önü’nde halkımızla buluşacak.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika