HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Süleymanpaşa Belediyesi 2022 Yaz Okulu yılsonu şenliği ile sona erdi

24 Ağustos 2022 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»Süleymanpaşa Belediyesi 2022 Yaz Okulu yılsonu şenliği ile sona erdi
Süleymanpaşa Belediyesi 2022 Yaz Okulu yılsonu şenliği ile sona erdi

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından organize edilen ve binlerce öğrencinin iki ay boyunca uzman eğitmenlerden eğitim aldığı Yaz Okulu kültür, sanat ve spor kursları, düzenlenen mezuniyet töreni ve yılsonu şenliği ile sona erdi.

Kurslara devam eden ve başarıyla tamamlayan öğrencilere katılım belgesi ve madalya takdim edildi. Süleymanpaşa Belediyesi 100. Yıl Mahallesi Ahmet Aygün Spor Tesisleri’nde düzenlenen Yaz Okulu Yılsonu Şenliği kapsamında, öğrencilere katılım belgesi ve madalya takdimi, animasyon karakterleri, patlamış mısır ve pamuk şeker ikramının yanında gün boyu süren oyun parkurları ile öğrenciler hem mezuniyet sevinci yaşadı hem de gönüllerince eğlendiler.

YÜKSEL: “VELİLERİMİZİ, ÖĞRENCİLERİMİZİ VE EĞİTMENLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUM”

Düzenlenen törende konuşan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, gençlerin ve çocukların sosyal medyaların başından kalkıp sosyalleşmesi, bir spor ya da sanat dalıyla tanışması, yeni deneyimler yaşaması için ön ayak olmak amacıyla yaz ve kış aylarında kurslar düzenlediklerini ifade etti. Yüksel, “Siz velilerimiz de burada çocuklarımızla birlikte mesai yaptınız. Onları getirip götürdünüz. Öncelikle sizleri, sonra kurslarında başarılı olan öğrencilerimizi ve en çok da onlara eğitim veren eğitmenlerimizi tebrik ediyorum. Kurslarımız kış aylarında da devam edecek,” diye konuştu.

KURSLAR KIŞ OKULU İLE DEVAM EDECEK

Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde iki etap halinde gerçekleştirilen Yaz Okulu kurslarından 3 bin öğrencinin yararlandığı belirtilirken, Kış Okulu kursları için hazırlıkların başladığı, 2022-2023 eğitim-öğretim yılının başlamasının ardından kayıt başvurularının alınmaya başlayacağı belirtildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika