SATRANÇ ŞAMPİYONASI’NA 14 SPORCUYLA KATILDIK

Ülkemizin en büyük spor organizasyonlarından biri olan Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonası’na, Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübümüz bireysel kategorilerde yarışacak toplam 14 sporcu ile katıldı.

TURNUVA 29 OCAK’TA SONA ERECEK

Antalya’da düzenlenen ve 22 Ocak Cumartesi günü başlayan Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonası 29 Ocak Cumartesi günü sona erecek. 81 ilden 2 binin üzerinde sporcunun katıldığı şampiyonada Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Satranç Takımı sporcularından Elif Dila Kebir ve Ömür Ece Deniz 7 Yaş Kızlar kategorisinde; Kerem Yurtseven 8 Yaş Genel kategorisinde; Poyraz Becerik ve Arda Kumral 9 Yaş Genel kategorisinde; Zeynep Simay Öztürk 10 Yaş Kızlar kategorisinde; Batuhan Yağız Kebir ve Ufuk Tan Güneş 10 Yaş Genel kategorisinde; Bartu Arı ve Can Tuna Kaynar 12 Yaş Genel kategorisinde; Efe Yalçınkaya, Ege Yiğit Çelik ve Yağız Efe Deniz 13 Yaş Genel kategorisinde ve Hüseyin Efe Gökçe de 16 Yaş Genel kategorisinde yarışıyor.

BAŞKANIMIZ AKAY BAŞARILAR DİLEDİ

Çerkezköy Belediyesi’nin her zaman sporun ve sporcunun yanında olduğunu ifade eden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Sporcularımızın Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonası’ndan derecelerle döneceklerine gönülden inanıyorum. Bu vesile ile Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü satranç sporcularımıza ve antrenörlerimize Antalya’da düzenlenen şampiyonada başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir