HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

‘’Sağlıklı Bireylerin Dünyaya Gelmesinde Büyük Katkıları Olmuştur’’

06 Mayıs 2020 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»‘’Sağlıklı Bireylerin Dünyaya Gelmesinde Büyük Katkıları Olmuştur’’
‘’Sağlıklı Bireylerin Dünyaya Gelmesinde Büyük Katkıları Olmuştur’’

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata 5 Mayıs Ebeler Günü dolayısıyla ilçeye birçok hizmette bulunan ebe Hatice Altay’a ziyarette bulundu.
Sosyal mesafe kurallarına uygun olarak gerçekleştirilen ziyarette aynı zamanda belediye meclis üyemiz olan ebe Hatice Altay evinde ziyaret edildi.
Gerçekleştirilen ziyarette Başkan Ata, Altay’a çiçek takdim ederken bölge için yapmış olduğu tüm hizmetler için teşekkür etti.
5 Mayıs Ebeler Günü’nün önemine değinen Başkan Ata; ‘’ Anne ve çocuk sağlığı hizmetleri ile koruyucu sağlık hizmetlerini yürüterek, her koşulda büyük bir sabır, özveri ve sevgi ile mesleğini icra eden ebelerimizin şüphesiz sağlıklı toplumların meydana gelmesinde büyük katkıları olmuştur. Bilinçli olarak görevini ifa eden ebelerimiz sayesinde doğum sırasında yaşanan sağlık konusunda ki birçok sorun önlenmiş olmuştur. Bu bağlamda ebelerimize oldukça büyük bir görev düşmektedir. Görevini layığıyla yerine getiren tüm ebelerimiz bu gün vesilesiyle 5 Mayıs Ebeler Günü’nü kutlarım, toplum adına verdikleri emekler için kendilerine bir kez daha teşekkür ederim.’’ dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika