HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Patiler Kent Ormanı’nda yarıştı!

06 Haziran 2023 - kez okunmuş
Ana Sayfa » kırklareli»Patiler Kent Ormanı’nda yarıştı!
Patiler Kent Ormanı’nda yarıştı!

Lüleburgaz Belediyesi’nin ev sahipliği yaptığı Irk Standartları Yarışması Trakya Şampiyonası sona erdi. Geçtiğimiz hafta sonu iki gün süren ve 640 köpeğin yer aldığı yarışmada renkli görüntüler ortaya çıktı. Yarışmanın finalinde ünlü köpek eğitmeni Uğur Kurşun’un frizbi ve koruma eğitimi büyük ilgi gördü.

Lüleburgaz Belediyesi, Allianz Türkiye ve Avrasya Köpek Irkları Federasyonu iş birliğiyle gerçekleştirilen Irk Standartları Yarışması Trakya Şampiyonası Lüleburgaz Kent Ormanı’nda düzenlendi. 3-4 Haziran tarihlerinde iki gün boyunca dolu dolu etkinliklerle gerçekleştirilen yarışmada sahipleriyle birlikte 640 köpek yer aldı. Köpeklerin çok sayıda alandaki eğitimlerinin derecelendirildiği yarışmanın sonunda dereceye giren can dostlara madalya ve mama verildi. Dereceye giren köpeklere ve sahiplerine madalya ve kupalarını CHP Kırklareli Milletvekili Fahri Özkan, Lüleburgaz Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Kaya Atay ve Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürü Cihan Erdem verdi.

Frizbi gösterisi nefes kesti!

 Öte yandan yarışmada en çok ilgi gören kısım ise Türkiye’nin dünyaca ünlü köpek eğitmeni Uğur Kurşun’un gerçekleştirdiği frizbi gösterisi oldu. Kurşun’un attığı frizbileri birer birer yakalayan eğitimli köpekler büyük alkış aldı. Yarışmanın sonunda ise katılımcılar ve eğitmenler hatıra fotoğrafı çekildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :
TemaFabrika