HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Paşa Öğrenci Kart projesi hayata geçti

18 Mart 2022 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»Paşa Öğrenci Kart projesi hayata geçti
Paşa Öğrenci Kart projesi hayata geçti

Süleymanpaşa Belediyesi, üniversiteye hazırlanan öğrencilere yönelik örnek gösterilecek bir projeyi hayata geçirdi. İçinde haftalık 2GB internet ve YKB Kültür Merkezi Paşa Kafe’de geçerli olmak üzere aylık 50 TL yüklü Paşa Kart’lar Süleymanpaşa’da yaşayan 12. Sınıf öğrencilerine dağıtılmaya başladı.

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından hazırlanan Paşa Öğrenci Kart ile öğrenciler Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi’nde derslerine çalışırken burada bulunan Paşa Kafe’de çay ve simit ikramından 50 TL’ye kadar faydalanabilecek. Ayrıca haftalık 2 GB internet paketi sayesinde de çağın en büyük bilgi kaynağı internete sürekli bağlı kalacak.

BAŞKAN YÜKSEL PAŞA KARTLARI BİZZAT TESLİM EDİYOR

Süleymanpaşa Belediyesi Halkla İlişkileri Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen projede, öğrencilere Paşa Kartları Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel bizzat teslim ediyor. Başkan Yüksel, Süleymanpaşa’da faaliyette bulunan liseleri tek tek ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geliyor. Talep ve beklentileri dinleyerek soruları yanıtlayan Yüksel, Süleymanpaşa Belediyesi tarafından 3 yılda gençlere ve öğrencilere yönelik gerçekleştirilen yatırım ve hizmetleri tanıtıp önümüzdeki dönemde hayata geçirilecek projelerle ilgili bilgi veriyor. Yüksel, toplantılarda öğrencilere Paşa Kartları kendisi takdim ediyor.

YÜKSEL: “GENÇLERİMİZİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Projeyle ilgili açıklamada bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, “Üniversite sınavlarına hazırlanan lise son öğrencilerimize yönelik hazırladığımız, Paşa Kafe hizmetlerinden ücretsiz faydalanabilecekleri ve internet paketinin yer aldığı Paşa Kartların dağıtımına okullarımızda başladık. Gençlerimizin eğitim hayatına destek vermek amacıyla hayata geçirdiğimiz projede, haftalık 2 GB internet paketinin bulunduğu kartlarla, öğrencilerimiz Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi’ndeki kütüphane ziyaretleri esnasında, Paşa Kafe’nin 50 TL’ye kadar olan çay ve simit ikramlarından da faydalanabilecek, arkadaşları ve sevdikleriyle paylaşabilecek. Gençlerimizin her daim yanında olmaya devam edeceğiz.Tüm öğrencilerimize Paşa Öğrenci Kartlarını iyi günlerde kullanmalarını diliyor, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve başarı dolu günler diliyorum,” diye konuştu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika