HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Mimar Sinan Caddesi’ne Süleymanpaşa Belediyesi dokunuşu

27 Ağustos 2022 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»Mimar Sinan Caddesi’ne Süleymanpaşa Belediyesi dokunuşu
Mimar Sinan Caddesi’ne Süleymanpaşa Belediyesi dokunuşu

Süleymanpaşa Belediyesi, asfalt sezonunu en verimli şekilde değerlendirmeye devam ediyor. Peştamalcı Caddesi’nin baştan sona yenilenerek kısa sürede kullanıma açılmasının ardından, tek yönlü çarşı trafiğinin tüm çıkış yükünü üstlenen Mimar Sinan Caddesi de Süleymanpaşa Belediyesi eli ile asfalt kaplanarak birkaç gün içinde yeniden trafiğe elverişli hale getirildi.

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞTILAR KISA SÜREDE BİTİRDİLER

Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gece gündüz demeden sürdürülen ve çok kısa sürede tamamlanan çalışmalar kapsamında, eski ve yıpranmış asfalt zemin kaldırılarak yeni asfalt serimi, yol ve yaya geçidi çizgilerinin çizilmesi ile kaldırım düzenlemeleri gerçekleştirildi. Ayrıca Cumhuriyet Meydanı’nda da yenileme çalışmaları aynı şekilde yürütüldü.

BAŞKAN YÜKSEL AÇIKLAMADA BULUNDU

Çalışmaları gece gündüz yerinde denetleyen Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, hem Peştamalcı hem Mimar Sinan Caddesi için ciddi ve hızlı bir çalışma yürüttüklerini ifade ederken kısa sürede tamamlanan çalışmalar süresince verilen geçici rahatsızlık için de özür diledi. Süleymanpaşa’yı daha konforlu, yaşanabilir bir şehir haline getirmek için çok çalıştıklarının altını çizen Yüksel, görev süresi boyunca aynı tempoyla yola devam edeceklerini kaydetti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika