HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

MESLEKİ YETERLİLİK BELGELERİ TÖRENLE TAKDİM EDİLDİ

30 Ağustos 2022 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Edirne»MESLEKİ YETERLİLİK BELGELERİ TÖRENLE TAKDİM EDİLDİ
MESLEKİ YETERLİLİK BELGELERİ TÖRENLE TAKDİM EDİLDİ

Edirne Belediyesi, riskli ve tehlikeli meslek alanlarında çalışan işçilere Mesleki Yeterlilik Belgesi kazandırmaya devam ediyor. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, pratik ve teorik olarak gerçekleştirilen sınavlarda başarılı olan personele belgeleri düzenlenen törenle takdim etti.

Edirne Belediyesi hizmet standartlarını geliştirme çalışmaları çerçevesinde, riskli ve tehlikeli meslek alanlarında çalışan işçilere Mesleki Yeterlilik Belgesi kazandırmaya devam ediyor.  Bu belgeyi almaya hak kazanan 363 personel için Atatürk Kültür Merkezi ve Belediye Konservatuarı’nda tören düzenlendi.

Personele Mesleki Yeterlilik Belgesi’ni takdim eden Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Edirne Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, Veteriner Hizmetleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde çalışan işçilere yönelik pratik ve teorik olarak yapılan sınavlarda başarılı olan arkadaşlarımız bu belgeyi almaya hak kazandı. Kendileri tebrik ediyorum. Hep birlikte Edirne’miz için çalışmaya devam edeceğiz ” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :
TemaFabrika