HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYESİ’NDEN MUHTARLARA ZİYARET

17 Temmuz 2022 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYESİ’NDEN MUHTARLARA ZİYARET
MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYESİ’NDEN  MUHTARLARA ZİYARET

Marmaraereğlisi Belediye Başkan Yardımcısı Bahattin Çavdar, bayram öncesi muhtarlık ofislerini ziyaret ederek, Belediye Başkanı Hikmet Ata’nın selamlarını iletti.

Kurban Bayramı öncesinde, Marmaraereğlisi mahalle muhtarlarını ziyaret eden ve ihtiyaçlarını yerinde tespit eden Belediye Başkan Yardımcısı Bahattin Çavdar, Muhtarların halini hatırını sorarak Kurban Bayramlarını tebrik etti.

Başkan Yardımcısı Bahattin Çavdar yaptığı açıklamada, ‘’Yaklaşmakta olan Kurban Bayramı öncesinde muhtarlarımızı tek tek ziyaret ederek ihtiyaçlarını yerinde tespit ettim ve sorunlarını dinledim. Belediye Başkanımız Hikmet Ata öncülüğünde, Marmaraereğlisi Belediyesi olarak her mahallemize en hızlı şekilde, eşit hizmet götürmek için çalışıyoruz. Mahallelerimizin ihtiyaçlarını muhtarımızla gerçekleştirdiğimiz görüşmeler sonucunda tek tek saptayıp çözüm için ivedi bir şekilde hareket ediyoruz.’’ İfadelerini belirtti.

Başkan Yardımcısı Çavdar; ’’Muhtarlarımız, halkımızın kendi içlerinden biri olarak gördükleri, her türlü sorun, sıkıntı ve taleplerini rahatlıkla ilettikleri temsilcileridir. Bizler belediye çalışmalarımızda muhtarlarımız ile sürekli istişare halindeyiz. Onlardan gelen her türlü istek ve talebi değerlendiriyoruz. Toplumda çok önemli işlevleri olan ve yerel yönetimin temel taşlarından biri olan muhtarlarımıza hizmetlerinden ve gayretlerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Bu vesileyle Kurban Bayramlarını da tebrik ediyorum.’’ dedi.

 HABER GÖRSELLERİ

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika