HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

KÜLTÜR VE SANAT İLE DOLU BİR AY ÇERKEZKÖY’ DE SİZİ BEKLİYOR

03 Ocak 2023 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»KÜLTÜR VE SANAT İLE DOLU BİR AY ÇERKEZKÖY’ DE SİZİ BEKLİYOR
KÜLTÜR VE SANAT İLE DOLU BİR AY ÇERKEZKÖY’ DE SİZİ BEKLİYOR

Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, 2022 yılında olduğu gibi 2023 yılında da birbirinden güzel kültür ve sanat etkinliklerini hemşehrilerimiz ile buluşturmaya devam edecek.

Çerkezköy Belediyesi’nin Ocak ayı kültür ve sanat etkinlikleri 7 Ocak Cumartesi günü saat 20.00’da Atatürk Kültür Merkezi’nde ünlü keman virtözü Canan Anderson konseri ile başlayacak. Dünyaca ünlü keman virtözü Canan Anderson konserinin ardından 15 Ocak Pazar günü saat 18.00’da Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sanat Akademisi’nin sergisi Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde açılarak Kültür ve Sanat Akademimize devam eden kursiyerlerimizin el emeği, göz nuru eserler sergilenecek. Aynı günün akşamında Atatürk Kültür Merkezi’nde saat 20.00’da başlayacak müzik dinletisin de ise Kültür ve Sanat Akademimize devam eden kursiyerlerimiz Çerkezköylü sanatseverler ile buluşacak.

İKİ YETİŞKİN BİR ÇOCUK TİYATROSU GELİYOR

Birbirinden güzel ve eğlenceli aktivitelerin yer alacağı Ocak ayı kültür ve sanat etkinliklerimiz 21 Ocak Cumartesi günü Atatürk Kültür Merkezi’nde saat 13.00 ve 15.00’da sahnelenecek olan ‘Aslan İle Fare’ adlı çocuk tiyatrosunun gösterimi ile devam edecek.  Gündüz çocuk tiyatrosunun sahne alacağı Atatürk Kültür Merkezimizde 21 Ocak Cumartesi akşamı saat 20.00’da ise ‘Hoppala’ isimli yetişkin tiyatrosu tiyatro severler ile buluşacak. Çerkezköy Belediyesi’nin Ocak ayı kültür ve sanat etkinlikleri 27 Ocak Cuma günü Atatürk Kültür Merkezi’nde saat 20.00’da sahnelenecek olan ‘Astrotürkler Gelyor’ adlı tiyatro oyunun sahnelenmesi ile sona erecek.

2023’TE DE KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİMİZ DEVAM EDECEK

2023 yılında da Çerkezköy Belediyesi olarak kültür ve sanat etkinlikleri ile Çerkezköylü sanatseverler ile buluşmaya devam edeceklerini belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Ocak ayı içerisinde Atatürk Kültür Merkezimizde iki yetişkin ve bir çocuk tiyatrosu sahnelenecek.  3 adet tiyatronun yanı sıra ünlü keman sanatçısı Canan Anderson muhteşem bir keman ziyafeti, Kültür ve Sanat Akademimizin kursiyerleri de muhteşem bir müzik dinletisi gerçekleştirecekler.  Ayrıca Ocak ayı içerisinde Kültür ve Sanat Akademimize devam eden kursiyerlerimizin el emeği, göz nuru eserlerinin sergileneceği sergimizin açılışını gerçekleştireceğiz” dedi.

TÜM HEMŞEHRİLERİMİZ DAVETLİ

Ocak ayı içerisinde yapılacak kültür ve sanat etkinliklerine tüm sanatseverleri davet eden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Kültür ve sanat ile dolu bir Ocak ayında hemşehrilerimiz ile bir arada olacağız. Ocak ayı içerisinde düzenleyeceğimiz etkinliklere katılmak isteyen sanatseverler etkinlik gününden 3 gün önceden itibaren (Etkinlik günü dahil) 08.00-17.00 saatleri arasında ücretsiz davetiyelerini Atatürk Kültür Merkezi gişelerinden temin edebilirler” açıklamasını yaptıktan sonra tüm hemşehrilerimizi Ocak ayı kültür ve sanat etkinliklerimize davet etti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika