HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1697 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

KREŞ ÖĞRENCİLERİ, ATATÜRK’Ü SEVDİĞİ ŞARKILARLA ANDI

08 Kasım 2022 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Edirne»KREŞ ÖĞRENCİLERİ, ATATÜRK’Ü SEVDİĞİ ŞARKILARLA ANDI
KREŞ ÖĞRENCİLERİ, ATATÜRK’Ü SEVDİĞİ ŞARKILARLA ANDI

Edirne Belediyesi Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin minik öğrencileri, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, Ata’mızın sevdiği şarkılarla andı.

Edirne Belediyesi Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin minik öğrencileri, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası’nda, Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü daha yakından tanımaya devam ediyor.

Bu kapsamda Edirne Belediye Bandosu, Edirne Belediyesi Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin minik öğrencilerine Atatürk’ün sevdiği şarkılardan oluşan repertuvarı ile minik bir dinleti sundu.

Kreş öğrenciler ise şarkılara ritim tutarak, eşlik etti.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 84. yıl dönümünde Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı, minnet ve özlemle andıklarını belirten Edirne Belediyesi Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim Kreş ve Gündüz Bakımevi yetkilileri, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası kapsamında kreşte çeşitli etkinlikler düzenleyeceklerini belirterek, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza Ata’mızı anlatmaya, onların Atatürk’ün ilke ve devrimleri ışığında yetişmesi için çaba sarf etmeye devam edeceğiz” dediler.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :
TemaFabrika