HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1697 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

KIZILPINAR DÜĞÜN SALONU TEMEL BETONU ATILDI

30 Mayıs 2023 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»KIZILPINAR DÜĞÜN SALONU TEMEL BETONU ATILDI
KIZILPINAR DÜĞÜN SALONU TEMEL BETONU ATILDI

Veliköy Düğün Salonu’nun ardından, Çerkezköy Belediyesi tarafından kentimize 2 yeni düğün salonunun daha kazandırılacağını kaydeden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Kızılpınar Düğün Salonu yapımında temel betonu atıldı. Çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor” dedi.

ÇALIŞMALAR HIZLA DEVAM EDİYOR

Yıldırım Beyazıt Mahallesi ve Kızılpınar Atatürk Mahallesi’nde yapımına başlanan düğün salonlarında çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Kızılpınar Düğün Salonu projesi kapsamında hafriyat çalışmaları tamamlandı. Temel izolasyonunun yapılmasının ardından temel altı grobetonu atıldı ve radye temel betonu döküldü. Yıldırım Beyazıt Mahallesi Düğün Salonu’nda ise hafriyat çalışmaları tamamlandı, temel hazırlıkları sürüyor” dedi.

BİN 400 METREKARE KAPALI ALANI OLACAK

Her iki düğün salonunun da yaklaşık bin 400 metrekare kapalı alana sahip olacağını sözlerine ekleyen Belediye Başkanı Vahap Akay, “Düğün salonlarımızda çalışmalar hızla devam ediyor. İnşaat çalışmalarının tamamlanması ve çevre düzenlemelerinin gerçekleştirilmesinin ardından her iki düğün salonumuzu da en kısa zamanda Çerkezköylü hemşerilerimizin hizmetine sunacağız. Vatandaşlarımız düğün, nişan, toplantı, konferans ve seminer gibi etkinliklerini burada rahatça ve ferah bir ortamda yapabilecekler” ifadelerini kullandı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :
TemaFabrika