HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

KENDİLERİ KÜÇÜK YÜREKLERİ KOCAMAN ÖĞRENCİLERDEN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

22 Ekim 2022 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»KENDİLERİ KÜÇÜK YÜREKLERİ KOCAMAN ÖĞRENCİLERDEN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ
KENDİLERİ KÜÇÜK YÜREKLERİ KOCAMAN  ÖĞRENCİLERDEN SOSYAL SORUMLULUK  PROJESİ

Tekirdağ’ ın Süleymanpaşa ilçesinde bulunan Süleymanpaşa İlkokulu 3-A Sınıfı öğrencileri, sınıf öğretmenleri Fatma Gökdağ öncülüğünde LÖSEV yararına bir kermes düzenledi.

Konu hakkında açıklama yapan Fatma Gökdağ, öğrencileri teorik öğretilerin yanı sıra sosyal sorumluluk gerektiren konularda da geliştirmeye yönelik projeler yürüttüklerini belirterek, şöyle konuştu: “Bu etkinlikle hem lösemili çocuklara destek olmayı, aynı zamanda da topluma duyarlı öğrenciler yetiştirmeyi amaçladık. Öğrencilerimizin yardımlaşma duygularını güçlendirmiş olduk. Öğrencilerimize yardımlaşma ve dayanışmanın önemini anlatabilmek ve lösemili çocuklara karınca kararınca katkı olabilmek için, birlikte bir şeyleri başarmanın mutluluğunu tattırabilmek için böyle bir etkinlik düzenledik. İhtiyaç sahiplerine yardımla ilgili farkındalık sağlanmıştır ” diyen Gökdağ, “Kermesimize destek veren tüm okul çalışanlarımıza, öğretmenlerimize, okul müdürümüze ve kıymetli velilerimize çok teşekkür ederiz. Bu tür etkinliklerin yıl boyunca devam etmesini temenni ederiz” dedi.

Ailelerin destek verdiği kermesten elde edilen gelirinin tamamı lösemili çocuklar yararına LÖSEV hesabına makbuz karşılığı teslim edildi.” (E. Sesi)

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika