HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İstihdam ve göç, sempozyumda konuşulacak!

11 Ekim 2022 - kez okunmuş
Ana Sayfa » kırklareli»İstihdam ve göç, sempozyumda konuşulacak!
İstihdam ve göç, sempozyumda konuşulacak!

Lüleburgaz Belediyesi 2022 Göç Yılı çerçevesinde “Ülkemizde, Bölgemizde ve Kentimizde İstihdam ve Göç Sempozyumu’na” ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Lüleburgazlı araştırmacı yazar Ali Arslan’ın moderatörlüğünde birbirinden değerli isimlerin yer alacağı sempozyum 15 Ekim’de Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi’nde (LYKA) düzenlenecek.

Lüleburgaz Belediyesi Avrupa Yerel Demokrasi Haftası kapsamında 15 Ekim Cumartesi günü birbirinden değerli isimlerin yer alacağı önemli bir organizasyona daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 2022 yılını belediye meclisi kararıyla Göç Yılı olarak belirleyen ve bu doğrultudaki farkındalık çalışmalarını ortaya koyan Lüleburgaz Belediyesi “Ülkemizde, Bölgemizde ve Kentimizde İstihdam ve Göç Sempozyumu” gerçekleştirecek. 15 Ekim tarihinde LYKA Prof. Dr. Türkan Saylan Salonu’nda düzenlenecek sempozyumda Lüleburgazlı tarihçi, araştırmacı yazar Ali Arslan moderatör ve konuşmacı olarak yer alacak.

İki oturum düzenlenecek

 Son yılların en önemli olgusu olan göç ve istihdamın Türkiye, Trakya ve Lüleburgaz için derinlemesine işleneceği sempozyum iki oturum halinde düzenlenecek. Vatandaşların da takip edebileceği sempozyum 15 Ekim günü Prof. Dr. Türkan Saylan Salonu’nda 09.30 ile 17.00 arasında gerçekleştirilecek.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :
TemaFabrika