...
HAVA DURUMU
hava durumu

Tekirdag18°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 689 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Hobi Bahçeleri yeni sahiplerini arıyor

02 Şubat 2018 - kez okunmuş
Ana Sayfa » tekirdağ»Hobi Bahçeleri yeni sahiplerini arıyor
Hobi Bahçeleri  yeni sahiplerini arıyor

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından 3 yıl önce Bıyıkali Mahallesi’nde hayata geçirilen Hobi Bahçeleri’nin 2018 yılındaki yeni sahiplerinin belirlenmesi için başvurular alınmaya başladı. Son gün 10 Şubat 2018.

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve büyük ilgi gören Hobi Bahçeleri, yeni sahiplerini arıyor. Başvurular alınmaya başladı. Hobi Bahçelerinden faydalanmak isteyen vatandaşların Süleymanpaşa Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen başvurması gerekiyor.

BAŞVURULAR İÇİN SON GÜN 10 ŞUBAT

Süleymanpaşa Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğünden yapılan açıklamada, son başvuru tarihinin 10 Şubat 2018 olduğu belirtilirken, isteklilerin dilekçe ile başvurmasının yeterli olduğu ifade edildi.

Başvuruların toplanmasının ardından, istekliler arasında kura çekimi yapılarak Hobi Bahçelerinin yeni sahipleri belirlenecek.

HOBİ BAHÇELERİ NEDİR?

Hobi Bahçeleri, şehir hayatından uzaklaşarak toprakla ilgilenmek isteyen Süleymanpaşalılara hizmet veriyor. Her biri 60 metrekare olan ve her parselde bir müştemilat bulunan bahçelerde, hak sahipleri bir yıllık kira bedeli karşılığı diledikleri sebze ve meyveyi yetiştirebiliyor. Aynı zamanda hak sahipleri, dilediklerinde 3 yıla kadar kendilerine tahsis edilen bahçeleri kullanmaya devam edebiliyorlar.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :
Marmaraereglisi Haberleri

Örnekler