Dolar : Alış : 18.3702 / Satış : 18.4033
Euro : Alış : 17.9431 / Satış : 17.9755
HAVA DURUMU
hava durumu

tekirdag

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1023 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Haskovo Belediyesi’nden Lüleburgaz’a ziyaret!

22 Nisan 2022 - kez okunmuş
Ana Sayfa » kırklareli»Haskovo Belediyesi’nden Lüleburgaz’a ziyaret!
Haskovo Belediyesi’nden Lüleburgaz’a ziyaret!

Bulgaristan Haskovo Belediye Başkan Yardımcıları Dinko Tenev ile Taner Emin, bir dizi temaslarda bulunmak üzere Lüleburgaz’a geldi. İlk olarak Lüleburgaz Belediyesi Başkanvekili Kemal Pektaş ile görüşen Tenev ile Emin, daha sonra Lüleburgaz Belediyesi’nin Akademileri’ni gezerek bilgi aldı.

Bulgaristan’ın Haskovo Belediye Başkan Yardımcıları Dinko Tenev ile Taner Emin iki belediye arasında gerçekleştirilebilecek iş birlikleri kapsamında Lüleburgaz’a geldi. Ziyarette Lüleburgaz Belediyesi Başkanvekili Kemal Pektaş, Başkan Yardımcıları Leyla Güncer, Gökhan Kaya Atay, BAL-GÖÇ Trakya Başkanı Veli Öner ve Lüleburgaz Belediyesi daire müdürleri yer aldı. Haskovo heyeti ziyaret kapsamında Lüleburgaz Belediyesi’ne ait Lüleburgaz Yıldızları Lezzet Akademisi, Lüleburgaz Yıldızları Bisiklet Akademisi, Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi ve Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisi’nde incelemelerde bulundular.

Akademilere hayran kaldılar

Başkan Yardımcıları Emin ve Tenev’e Lüleburgaz Belediyesi’nin tesislerine yaptıkları inceleme gezisinde Başkan Yardımcısı Leyla Güncer, daire müdürleri ve tesis sorumluları eşlik etti. Emin ve Tenev, gerçekleştirdikleri ziyarette Lüleburgaz Belediyesi Akademileri’ne hayran kaldıklarını belirterek iş birliği vurgusu yaptılar.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :
Marmaraereglisi Haberleri