HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1697 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

HALK AKADEMİSİ VELİLERİ ÖĞRETMENLER İLE BULUŞTU

28 Ocak 2023 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»HALK AKADEMİSİ VELİLERİ ÖĞRETMENLER İLE BULUŞTU
HALK AKADEMİSİ VELİLERİ  ÖĞRETMENLER İLE BULUŞTU

Çerkezköy Belediyesi Halk Akademisi tarafından düzenlenen seminerde velilere “LGS Velisi Olmak” konulu sunum yapılırken; sunum sonrasında veliler branş öğretmenleri ile çocuklarıyla ilgili birebir görüşme imkanı buldu.

VELİLERİN DİKKAT ETMESİ GEREKEN KONULAR ANLATILDI

Çerkezköy Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen program, Rehberlik Öğretmeni Feyza Gündüz tarafından “LGS Velisi Olmak” konulu sunumun yapılması ile başladı. Nikah Salonu’nda yapılan sunumda sınav kaygısı yaşayan öğrencilerle nasıl iletişim kurulması gerektiği konusunda bilgiler veren Feyza Gündüz, “Velinin Öğrenciye Olan Tutumunun Ders Başarısına Etkileri”, “Aday Öğrencinin Çalışma Alanı Ne Gibi Koşullar Taşımalı?” gibi konular hakkında da velileri bilgilendirdi.

ÖĞRETMENLERLE BİREBİR GÖRÜŞME İMKANI BULDULAR

Rehberlik Öğretmeni Feyza Gündüz’ün sunumunun ardından Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Sorumlusu Gizem Tuna tarafından, Çerkezköy Belediyesi Halk Akademisi hakkında velilere bilgiler verildi. Yapılan bilgilendirmenin ardından Atatürk Kültür Merkezi Fuaye Alanı’nda devam eden programda veliler, öğretmenlerle birebir görüşerek çocuklarının durumlarıyla ilgili bilgiler aldı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :
TemaFabrika