HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

HALK AKADEMİSİ ÖĞRENCİLERİ YENİ YILI KUTLADILAR

03 Ocak 2023 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»HALK AKADEMİSİ ÖĞRENCİLERİ YENİ YILI KUTLADILAR
HALK AKADEMİSİ ÖĞRENCİLERİ YENİ YILI KUTLADILAR

Çerkezköy Belediyesi tarafından kurulan ve 8’inci sınıf öğrencilerine yönelik 8 farklı branşta kursların verildiği Çerkezköy Halk Akademisi’nde öğrenciler düzenlenen yılbaşı eğlencesinde gönüllerince eğlendiler.

Çerkezköy Halk Akademisi öğrencilerimizin, 2022 yılının yorgunluğunu ve stresini atmaları, yepyeni umutlarla 2023 yılına merhaba demelerini sağlamak amacı ile eğlence programı düzenlendi.

BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ ÜRKMEZ DE ÖĞRENCİLERİN EĞLENCESİNE ORTAK OLDU

Çerkezköy Halk Akademisi öğrencilerinin eğitimlerine devam ettiği Prof. Dr. Türkan Saylan Eğitim Kültür ve Sanat Merkezi’nin bahçesinde düzenlenen yılbaşı eğlencesine Belediye Başkan Vekili Serdar Ürkmez de katılarak, öğrencilerin söylediği şarkılara eşlik etti ve ritim tuttu.

YENİ YIL MESAJI

Öğrencilerin ve eğitmenlerin yaklaşan yeni yılını kutlayan Belediye Başkan Vekili Serdar Ürkmez, “2023 yılının tüm insanlığa önce sağlık ve huzur, sonra barış, mutluluk ve adalet getirmesini temenni ediyorum. İnşallah sizler de 2023 yılında gireceğiniz Liselere Geçiş Sınavı’nda başarılı olur ve istediğiniz okulları kazanırsınız. Hepinize başarılar ve iyi eğlenceler diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

Program, Halk Akademisi öğrencilerine sucuk ekmek ve ayran ikramında bulunulması ile başladı. Yanan ateş etrafında yemeklerini yiyen öğrenciler, daha sonra Prof. Dr. Türkan Saylan Eğitim Kültür ve Sanat Merkezi bahçesinde bulunan çam ağaçlarını, kendi hazırladıkları yılbaşı süsleri ile donattılar.

Halk Akademisi eğitmenlerinin canlı müzik performansları ile devam eden yeni yıla merhaba etkinliğinde öğrenciler tüm şarkılara hep bir ağızdan eşlik ettiler. Daha sonra öğrencilerin söyledikleri karaoke şarkılarla eğlence dolu anlar yaşanan program, müzik eşliğinde danslar edilmesi ile sona erdi. Çerkezköy Halk Akademisi öğrencileri ve eğitmenleri yeni yıla coşkulu bir şekilde merhaba derken, kendilerine böyle bir imkanı sunan Belediye Başkanı Vahap Akay’a ve Çerkezköy Belediyesi’ne teşekkür ettiler.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika