Dolar : Alış : 9.5860 / Satış : 9.6033
Euro : Alış : 11.1566 / Satış : 11.1767
HAVA DURUMU
hava durumu

tekirdag16°CSağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 901 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Gönül Sofrası Dağ Yenice Mahallesi’nde kuruldu

21 Mayıs 2019 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»Gönül Sofrası Dağ Yenice Mahallesi’nde kuruldu
Gönül Sofrası Dağ Yenice Mahallesi’nde kuruldu

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi’nin her akşam ayrı bir mahallede düzenlediği ve Gönül Sofrası adını verdiği mahalle iftarları programına Dağ Yenice Mahallesi ile devam edildi.

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Uzunlar ve Şenol Karaküçük, AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezayi Çetin, Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyeleri, Dağ Yenice Mahallesi Muhtarı Serkan Hatay ve mahalle sakinlerinin katıldığı Gönül Sofrası’nda oruçlar hep birlikte dualarla açıldı.

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Aşevi’nde hazırlanan ve Hikmet Mutlu’nun sponsorluğunda düzenlen Dağ Yenice Mahallesi iftarı oruçların açılmasının ardından Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Uzunlar’ın konuşması ile sürdü.

UZUNLAR: “ALLAH TUTTUĞUNUZ ORUÇLARI, YAPTIĞINIZ İBADETLERİ KABUL ETSİN”

Vatandaşların Ramazan-ı Şerif’lerini kutlayarak sözlerine başlayan Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Uzunlar; “Bu gece bizlerin bir arada oruçlarını açmasını sağlayan Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanımız Cüneyt Yüksel’e ve geceyi finanse eden Hikmet Mutlu’ya çok teşekkür ederim. Allah tuttuğunuz oruçları, yaptığınız ibadetleri kabul etsin.” dedi.

“SİZLER GÖREVİNİZİ YAPTINIZ SIRA BİZDE”

Başkan Yüksel’in selamlarını ileten Uzunlar; “Belediye başkanımızın çok selamı var. Bugün buraya bir toplantısı olduğu için katılamadı. Ancak önümüzdeki günlerde sizlerle özellikle görüşmek için gelecek. Sizlere selamlarını söyleyip seçimlerde bizlere sahip çıktığınız için teşekkürlerini iletmemi istedi. Allah sizlere inşallah 5 yıl boyunca hayırlı hizmetler yapmamızı nasip eder. Sizler görevinizi yaptınız sıra bizde.” ifadelerini kullandı.

Başkan Yardımcısı Hüseyin Uzunlar’ın konuşmasının ardından Osmanlı macunu, pamuk şekeri ve şerbet ikramı ile Gönül Sofrası programı sona erdi.

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :
Marmaraereglisi Haberleri