Dolar : Alış : 9.5860 / Satış : 9.6033
Euro : Alış : 11.1566 / Satış : 11.1767
HAVA DURUMU
hava durumu

tekirdag20°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 899 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

‘’Eğitime Her Noktada Destek Olmaya Devam Edeceğiz’’

09 Temmuz 2019 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»‘’Eğitime Her Noktada Destek Olmaya Devam Edeceğiz’’
‘’Eğitime Her Noktada Destek Olmaya Devam Edeceğiz’’

Marmaraereğlisi Yeniçiftlik Mahallesi’nde bulunan, Nizamettin Demirdöven İlköğretim Okulu’nun; bahçe duvarları, Marmaraereğlisi Belediye’si tarafından, yeniden yapıldı. Nizamettin Demirdöven İlköğretim Okulu’nun; eskiyen ve tahrip olan, hem öğrenci hem de yoldan geçen vatandaşlar için can ve mal güvenliği riski taşıyan istinat duvarı yeniden yapıldı. Okulun, diğer duvarları da bakım ve onarımdan geçirilerek, okul yönetimi tarafından belirlenen renk ile boyandı.2019-2020 eğitim-öğretim yılı için öğrencilere hazır hale getirildi. Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet ATA’nın; inşaatını yakından takip ettiği okulun, tüm duvarlarının yapımı kısa sürede tamamlandı. Belediye Başkanı Hikmet ATA ve Belediye Başkan Yardımcısı Sinem Özüpek Nizamettin Demirdöven İlköğretim Okulu’nda devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan ATA; Fen İşleri Müdürlüğü’nden sorumlu Başkan Yardımcısı Sinem Özüpek’le birlikte, çalışmaları incelemek üzere Nizamettin Demirdöven İlköğretim Okulu’nu ziyaret etti. Başkan ATA’’Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın; can güvenliği her şeyden önemli, çocuklarımızın daha iyi şartlarda eğitim almalarını sağlamak amacıyla üzerimize düşen görevi yerine getirmeye çalışıyoruz.’’ dedi.

‘’EĞİTİME HER NOKTADA DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ’’

Başkan ATA; sözlerini, ‘’Okul Yönetiminin belediyemizden böyle bir talebi oldu. Bizde Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizi hemen görevlendirdik ve okulların kapanmasıyla beraber de çalışmalarımıza başladık.Okulumuzun Tüm duvarları bakımdan geçti ve onarıldı. Eğitime her noktada destek olmaya, okullarımızdan gelecek taleplere göre de eksiklikleri tamamlamaya devam edeceğiz.’’ diyerek sonlandırdı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :
Marmaraereglisi Haberleri