HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Çizdikleri resimlerden masal yazdılar!

14 Mayıs 2022 - kez okunmuş
Ana Sayfa » kırklareli»Çizdikleri resimlerden masal yazdılar!
Çizdikleri resimlerden masal yazdılar!

Büyükkarıştıran İlkokulu 4’üncü sınıf öğrencileri eTwinning projesi kapsamında çizdikleri resimlerden masal kitabı yazdılar. Çocuklar ortaya çıkardıkları masal kitabını Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli’ye hediye etti.

Büyükkarıştıran İlkokulu 4’üncü sınıf öğrencileri çizdikleri resimlerden kurdukları hayallerle masal yazdılar. Gerçekleştirilen eTwinning projesi kapsamında 31 farklı öğrencinin yazdığı 31 farklı masal kitap haline getirildi. Tamamen öğrencilerin kendi hayal güçleriyle yazdıkları masallar büyük beğeni toplarken sınıf adına Azra Ertaş ve Batuhan Üstün, Başkan Gerenli’yi ziyaret edip kitabı hediye etti.

“Hayal kurmayı bırakmayın”

Kitabı inceleyen ve masalları okuyan Başkan Gerenli üretilen eserden dolayı okul öğretmenlerini ve çocukları tebrik etti. Çocuklara hayal kurmak ve üretmekten bir an olsun vazgeçmemelerini öğütleyen Başkan Gerenli, “Kentler bilgi ve sanat üretir. Sizler hayal kurmayı ve üretmeyi bir an olsun bırakmayın çocuklar. Bu güzel projede emeği geçen okul öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederim” diye konuştu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :
TemaFabrika