...
HAVA DURUMU
hava durumu

tekirdag

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 738 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

“ÇIĞLIK ATIYORUM DUY BENİ” İSİMLİ e-TWINNING PROJESİNE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAM DESTEK

13 Kasım 2018 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»“ÇIĞLIK ATIYORUM DUY BENİ” İSİMLİ e-TWINNING PROJESİNE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAM DESTEK
“ÇIĞLIK ATIYORUM DUY BENİ” İSİMLİ e-TWINNING PROJESİNE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAM DESTEK

Yeniçiftlik Nizamettin Demirdöven İlkokulu, E Twinning Proje Uygulamalarını Tanıtmak İçin İlçe Milli Eğitim Müdürünü Ziyaret Etti.   ‘’ Çığlık Atıyorum Duy Beni ‘’Projesi , çocuk istismarı ve çocukların güvenliği ile ilgili , çocukları ve aileleri bilgilendirmeyi hedefliyor. ’’Çocuk güvenliği ‘’ dünyanın her tarafındaki toplumları yakından ilgilendiren bir konu… Ailelerin etkin katılımının sağlanacağı ;sanat, basın , eğitim ,sağlık, siyaset dünyasının da projeye dahil edildiği ve bu konuda toplumun her kesiminde farkındalık oluşturulması planlanan bir proje.
‘’Haydi Var Mısın Çığlık Atmaya ‘’ Sloganıyla başlayan projenin kurucu ortaklarından Yeniçiftlik Nizamettin Demirdöven İlkokulu , Marmaraereğlisi İlçe Milli Eğitim Müdürü Adil ÖZER ve Marmaraereğlisi
İlçe Milli  Eğitim Şube Müdürü Serdar GÜNDÜZ ‘e , proje çalışmaları hakkında bilgi verdi .
Projeyi çok önemli bulan ve çalışmalarla yakından ilgilenen Marmaraereğlisi İlçe Milli Eğitim Müdürü, konunun çok önemli olduğunu bu çalışmaların toplumdaki farkındalık düzeyini arttırdığını dile getirdi. Minik misafirleriyle yakından ilgilenen ve onlarla sohbet eden Marmaraereğlisi İlçe Milli Eğitim Müdürü, çocukların her türlü istismar ve ihmalden korumak gerektiğini ve bu konuda hem ebeynlere hem eğitimcilere çok görev düştüğünü belirtti.
Yeniçiftlik Nizamettin Demirdöven İlkokulu Müdürü Kadriye TOKMAK  ve projenin kurucu ortağı sınıf öğretmeni Merzide ÇAKIR İlçe Milli Eğitim Müdürüne destekleri için teşekkür etti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :
Marmaraereglisi Haberleri