ÇERKEZKÖY BURSA’DAN FARKLI GALİBİYET İLE DÖNDÜ

Türkiye Sağırlar Süper Ligi B Grubu’nda mücadele eden Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü İşitme Engelliler Futbol Takımımız deplasmanda karşılaştığı Bursa Yıldırım İşitme Engelliler Spor Kulübü’nü 4-0 gibi net bir skor ile yenmeyi başardı.

Bu sezon yükseldiği Türkiye Sağırlar Süper Ligi’nde fırtına gibi esen Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü İşitme Engelliler Futbol Takımı ligin 5. haftasında oynadığı maçta Bursa Yıldırım İşitme Engelliler Spor Kulübü’nü 4-0 gibi bir net skorla geçerek, puanını 9’a yükseltti.

YILDIRIM’I ÇERKEZKÖY ÇARPTI

Deplasmanda karşılaştığı Bursa Yıldırım İşitme Engelliler Spor Kulübü karşılaşmasına fırtına gibi başlayan takım Mustafa Gündoğan, Ceyhun Başkoç ve Uğur Sabri Bozatı’nın attığı 2 gol ile deplasmandan farlı bir galibiyet ile dönmeyi başardı.

SAHADA FIRTINA GİBİ ESTİK

Bursa Yıldırım İşitme Engelliler Spor Kulübü’nü 4-0’lık bir skor ile geçmeyi başardıklarını belirten Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü İşitme Engelliler Futbol Takımı Antrenörü Koray Malkoç, “Türkiye Sağırlar Süper Ligin beşinci haftasında Bursa temsilcisi Yıldırım İşitme Engelliler Spor Kulübü’nü farklı yenmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Takım olarak sahada fırtına gibi estik ve haklı bir galibiyet aldık. Galibiyetten ötürü futbolcularımızı tebrik ediyorum” dedi.

TAKIM OLARAK ÇOK İYİ BİR YOLDAYIZ

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü İşitme Engelliler Futbol Takımı olarak hedeflerinin şampiyonluk olduğunu belirten Antrenör Koray Malkoç, “Takım olarak çok iyi bir yoldayız. Hedefimiz öncelikle B Grubu’nu zirvede bitirmek. Sonrasına o zaman bakacağız. Gönlümüzden geçen şampiyonluk. Bunun için çok çalışacağız” dedikten sonra “Takımımıza her zaman sahip çıkan, destek olan Belediye Başkanımız Vahap Akay’a ve Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanımız M. Şahin Yılmaz’a teşekkür ediyoruz. İnşallah onların destekleri ile Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü İşitme Engelliler Futbol Takımımız daha iyi yerlere gelecek” açıklamasında bulundu.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir