HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1695 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BURUN ÇERKEZKÖY MOBİL UYGULAMASI HAYATA GEÇTİ

09 Ağustos 2022 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»BURUN ÇERKEZKÖY MOBİL UYGULAMASI HAYATA GEÇTİ
BURUN ÇERKEZKÖY MOBİL UYGULAMASI HAYATA GEÇTİ

Çerkezköy Belediyesi ile Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi arasında imzalanan hizmet alımı sözleşmesine bağlı olarak Burun Çerkezköy Mobil Uygulaması hayata geçirildi

2022 yılı Şubat ayında çalışmalarına başlanan, Çerkezköy Belediyesi ile Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi arasında imzalanan hizmet alımı sözleşmesine bağlı olarak yürütülen “Çerkezköy’de Emisyonlardan Kaynaklı Koku Şikayetlerinin İzlenebilirliğini Sağlamada Kullanılacak CBS Destekli Mobil Uygulama ve Bildirim Yönetim Paneli Geliştirilmesi Projesi” kapsamında Burun Çerkezköy Mobil Uygulaması hayata geçirildi.
KOKULARI BİLDİRİN
Burun Çerkezköy Mobil Uygulaması hakkında bilgi veren Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Burun Çerkezköy Mobil Uygulamasını Apple Store veya Google Play’den telefonlarına indiren hemşerilerimiz kentimiz genelinde bulundukları noktadaki kendilerini memnun eden veya rahatsız eden kokuları bildirip, kokunun tahmini kaynağı, türü, süresi ve ne seviyede rahatsız ettiğini tanımlayabilecek. Bildirimler Belediye ve Üniversite tarafından sürekli izlenecek, raporlanacak ve değerlendirilebilecek” dedi.
Çevre ile ilgili konularda halkın katılımına dayalı mekanizmayı birlikte geliştirmek ve halkımızı gelişmelerden haberdar etmek istediklerini belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Burun Çerkezköy Mobil Uygulaması telefonlara ücretsiz olarak indirilebilecek ve vatandaşlarımız kentimizdeki kokuları buradan bizlere iletebilecekler. Bizler de gelen şikayetlere paralel hareket ederek, gerekli müdahaleleri yapıp vatandaşlarımızı bilgilendireceğiz ve bunları raporlayacağız” ifadelerini kullandı.

Burun Çerkezköy Mobil Uygulamasını telefonlarınıza yükleyebilmek için Ios : https://apps.apple.com/tr/app/burun-%C3%A7erkezk%C3%B6y/id1616934011 ve Andreoid telefonları için https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cerkezkoybelediyesi.burun adreslerini kullanabilirsiniz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :
TemaFabrika