HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1697 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Başkan Yüksel muhtarlarla buluştu

03 Aralık 2021 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»Başkan Yüksel muhtarlarla buluştu
Başkan Yüksel muhtarlarla buluştu

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Muhtarlar Buluşması toplantılarının 11’incisinde Süleymanpaşa’da görev yapan 78 mahalle muhtarı ile bir araya geldi.

Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıda muhtarlarla istişarede bulunan Başkan Yüksel, 2021 yılında merkez ve kırsal mahallelerde gerçekleştirilen çalışmaları muhtarlarla paylaştı. Toplantının ikinci bölümünde ise 2022 yılı içinde mahalle bazında yapılacak olan yatırım ve hizmetler ile Süleymanpaşa genelinde hayata geçirilmesi planlanan projeler hakkında bilgilendirmede bulunan Yüksel, toplantının son bölümünde muhtarların sorularını yanıtladı.

TALEPLER İLGİLİ MÜDÜRLÜKLERE İLETİLDİ

Mahalle muhtarlarının talep ve beklentilerini ilgili müdürlüklere not ettiren Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, taleplerin en kısa sürede karşılanabilmesi için planlamaların yapıldığını, özellikle kırsal mahallelerden gelen taleplerin öncelikle yerine getirileceğini ifade etti.

YÜKSEL: “MUHTARLARIMIZ DEMOKRASİMİZİN TEMEL TAŞIDIR”

11. Muhtarlar Buluşması sonrası açıklamada bulunan Yüksel, muhtarların demokrasimizin temel taşı olduklarını kaydederek, “Süleymanpaşa’mızda, Gönül Belediyeciliği hizmet anlayışıyla birlikte başladığımız Muhtarlar Buluşması toplantılarımızın 11’incisini bugün gerçekleştirdik.Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi’nde bir araya geldiğimiz muhtarlarımıza, şehrimizde gerçekleştirdiğimiz proje ve hizmetler hakkında bilgi vererek, talep ve beklentilerini değerlendirdik. Acil ihtiyaçlarını belirlediğimiz merkez ve kırsal mahallelerimizde, kış hazırlıklarına ilişkin fikir alışverişinde bulunduğumuz muhtarlarımızın yeni yılını da şimdiden kutladık,” diye konuştu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :
TemaFabrika