HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Başkan Yüksel hafta sonunda yapımı süren projeleri yerinde inceledi

27 Aralık 2022 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»Başkan Yüksel hafta sonunda yapımı süren projeleri yerinde inceledi
Başkan Yüksel hafta sonunda yapımı süren projeleri yerinde inceledi

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, hafta mesaisinde inşaatı süren proje ve yatırımları yerinde inceledi. Yüksel, yürütülen çalışmalarla ilgili yetkili personelden bilgi aldı, çalışanlara kolaylıklar diledi.

KARADENİZ MAHALLESİ’NDE DEV PROJELER YÜKSELİYOR

Hafta sonu mesaisini hâlihazırda devam eden proje ve yatırımların son durumlarını yerinde incelemeye ayıran Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Karadeniz Mahallesi’nde bulunan Paşa Tarım Vadisi içerisindeki sera projesi ile denetime başladı. Burada yürütülen çalışmalara nezaret eden Yüksel, Seracılıkta Kadın Eli projesi kapsamında hayata geçirilen seralardaki üretimleri değerlendirdi.

Yine Karadeniz Mahallesi’nde Toplu Konut İdaresi (TOKİ) eliyle inşaatına başlanan Yeni Küçük Sanayi Sitesi projesini de ziyaret eden Yüksel, 500 işletmenin yer alacağı yeni sanayi sitesinde süren çalışmalarla ilgili görevlilerden bilgi aldı.

MİLLET BAHÇESİ VE KAPALI PAZARYERİ ALTINOVA’YA DEĞER KATACAK

TOKİ tarafından Süleymanpaşa’da yapımına devam edilen bir diğer proje olan Süleymanpaşa Millet Bahçesi’ne de ziyarette bulunan Başkan Yüksel, Altınova Mahallesi’nde yükselen ve şimdiden göz alıcı görünen projenin Süleymanpaşa’ya çok büyük değer katacağını ifade etti.

Süleymanpaşa Belediyesinin en önemli projelerinden biri olan Kapalı Pazaryerleri projesi ile de yakından ilgilenen Yüksel, Altınova Mahallesi’nde yükselen Kapalı Pazaryeri inşaatını da yerinde inceledi. Yüksel, görev süreleri sona ermeden önce kapalı pazaryeri projelerini tamamlamak istediklerini dile getirdi.

ARAMA KURTARMA VE K-9 EĞİTİM MERKEZİ SON AŞAMADA

Son olarak Süleymanpaşa Belediyesi Deprem Arama Kurtarma ve K-9 Köpek Eğitim Parkı projesinin son aşamaya gelen çalışmalarını kontrol eden Yüksel, deprem riski çok yüksek olan bir bölge olan Süleymanpaşa’da bu yatırımın çok elzem olduğuna olan inancını yineleyerek çalışmaların en kısa sürede tamamlanacağını ve tesisin hizmete alınacağını söyledi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika