HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Başkan Yüksel Aydoğdu Mahallesi Gençlik Merkezinde incelemede bulundu

16 Eylül 2022 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»Başkan Yüksel Aydoğdu Mahallesi Gençlik Merkezinde incelemede bulundu
Başkan Yüksel Aydoğdu Mahallesi Gençlik Merkezinde incelemede bulundu

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, İŞ-KUR Tekirdağ İl Müdürü Yaşar Esen, Süleymanpaşa Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Hüseyin Şahin ve Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Çınar ile birlikte Aydoğdu Mahallesi’nde Süleymanpaşa Belediyesi tarafından inşa edilen Gençlik Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

İŞ-KUR İL MÜDÜRÜ ESEN VE HALK EĞİTİM MÜDÜRÜ ŞAHİN’E BİLGİLENDİRME

Proje hakkında katılımcılara bilgilendirmede bulunan Başkan Yüksel, burada Aydoğdu Mahallesi’nde yaşayan dezavantajlı çocuklar ve gençlere yönelik gerçekleştirilecek kurslar ve diğer etkinliklerle ilgili detayları paylaştı. İŞ-KUR İl Müdürü Yaşar Esen ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Şahin ile Gençlik Merkezi’nde yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunan Yüksel, mahallede yaşayan gençler ve hanımlara yönelik meslek edindirme eğitimleri ile kişisel gelişim kurslarına ağırlık verilmesi gerektiği ne vurgu yaptı. Esen ve Şahin de Başkan Yüksel’e Süleymanpaşa’ya kazandırdığı tesis ve yatırımlar için teşekkür ederek her türlü işbirliğine hazır oldukları mesajını ilettiler.

“ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN”

İnceleme sonrası açıklamada bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, “Çocuklarımızın, gençlerimizin ve hanımlarımızın kişisel gelişimlerini destekleyecek birçok önemli projemizi hayata geçirmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda, Aydoğdu Mahallemizde yapımı süren ve önümüzdeki günlerde açılışını gerçekleştireceğimiz Gençlik Merkezimizde Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Sabri Çınar, İŞ-KUR İl Müdürümüz Sayın Yaşar Esen ve Süleymanpaşa Halk Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Şahin ile birlikte incelemelerde bulunarak, işleyiş hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Projemiz şimdiden mahallemize ve şehrimize hayırlı olsun,” diye konuştu.

PROJEDE NELER VAR?

Aydoğdu Mahallesi sakinlerine hizmet verecek olan Gençlik Merkezi, 2 katlı ve toplam 1233 metrekarelik kapalı alanda inşa ediliyor. Projede; öğrencilerin okul eğitimlerine destek verecek olan 4 adet standart derslik, müzik, resim, akıl ve zekâ oyunları, plastik ve el sanatları sınıfları, halk oyunları, dans ve spor salonu, kütüphane gibi alanların yanı sıra idari birim ve mutfak alanı da yer alıyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika